עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

חתונה בטבע

מתי לתכנן חתונה בטבע? 

לא מעט צעירים בוחרים לערוך חתונה בטבע, זו יכולה להיות חתונה אשר נערכת בשמורות מסוימות בהן ניתן לקבל אישור לערוך אירועים, חוף ים, פארקים וכן בגני אירועים בטבע, כלומר מקומות מתוחמים בהם ניתן לערוך מגוון אירועים וביניהם גם חתונות.

הסיבה שצעירים רבים בוחרים לערוך אירוע במקום כזה נובע מהעובדה, שמדובר בחוויה אחרת, שונה לגמרי מזו שאנחנו מכירים במסגרת אולמות אירועים או אפילו גני אירועים בעיר. מדובר על אירוע שנעשה בסביבה טבעית, עם נוף ייחודי, תחת כיפת השמיים אשר בשעות מסוימות מציעים חופת כוכבים מרשימה. הרעיון של חתונת טבע הוא לא חדש, אך אין ספק שבשני העשורים האחרונים הוא הופך להיות הרעיון המוביל בתחום.

כעת עולה שאלה מתי צריך להתחיל ולתכנן חתונה בטבע, באיזה שלב יש להתחיל ולבצע את כל ההכנות לקראת החתונה, ויתרה מזו, מתי בדיוק מומלץ לעשות חתונה במקום כזה, איזו עונה יכולה הכי להתאים לסוג אירוע שכזה. בחלק הבא של המאמר נציג את כל הנקודות ונסביר מתי מומלץ להתחיל לתכנן חתונה בטבע.

 

מעוניינים בחתונה בטבע? הנה כמה דברים שאתם צריכים לדעת

מזג האוויר בישראל, כידוע, הוא לרוב חם, לפחות ב-9 חודשים מהשנה שורר כמין אביב-קיץ, בעוד שישנם 3-4 חודשים של סתיו-חורף, לכן אם אתם רוצים לערוך חתונה בטבע עליכם להחליט האם זו תהיה חתונה בימי הקיץ החמים או חתונת טבע בחורף, בימים קרירים ונעימים. ההמלצה היא לערוך את החתונה בחודשי אפריל-מאי או ספטמבר-אוקטובר. אלו העונות הטובות ביותר לחגוג בהן בחוץ. אם בחרתם לערוך אירוע בחודשים אלו, מומלץ להזמין מקום לפחות 4-5 חודשים מראש. כך גם תשריינו לעצמכם גן וגם תוכלו להתחיל ולתכנן את האירוע.

אחרי שקבעתם תאריך תוכלו להתחיל לעבוד על הזמנת ספקים. בדרך כלל הגן יספק לכם קייטרינג, צלם ותקליטן, עם זאת, במידה ותחליטו להביא ספקים מבחוץ, תוכלו לעשות זאת אך המחיר יהיה גבוה יותר, לכן משתלם לכם להתפשר ולבחור בספקים איתו עובד הגן. הזמן הרב שיש לכם מהרגע בו בחרתם היכן לערוך את החתונה עד מועד האירוע, יאפשר לכם להחליט עם הספקים השונים כיצד לערוך את האירוע, כיצד לעצב אותו, איזו מוזיקה לנגן בו, מה התפריט שיוגש לאורחים ועוד.

מאחר ומדובר באירוע טבע, תוכלו להשתמש בגן ובמאפיינים השונים שלו בשביל לשלב אותם הן כחלק מהאירוע. זה נכון למשל אם תבחרו להגיש תפריט צמחוני או אחר שיכול להשתלב עם אירוע בטבע, זה נכון אם תחליטו להשמיע מוזיקה שמתאימה למקום ולנוף, כמובן שזה גם יתאים אם תחליטו לעצב את המקום בצורה אשר תתאים לנוף מסביב ובכלל לטבע. כך החתונה לא רק תהיה במקום מושלם אלא גם תכלול את כל האלמנטים הנדרשים בשביל להיות מיוחדת ובלתי נשכחת.