עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

טבעת וינטאז' אל מול קלאסית – מה ההבדל?

אולי גברים הם לא המומחים הגדולים ביותר באופנה, אך בחייו של כל גבר מגיע הרגע שבו הוא זה המגיע לחנות התכשיטים, ולא בת הזוג שלו. גם אתם הגעתם לרגע המאושר בו הרכישה הבאה שלכם מסתמנת כטבעת אירוסין? לפניכם, הסבר מפורט שישים סוף לשאלה הגדולה: מה ההבדל בין טבעות אירוסין קלאסיות לטבעות וינטאז'?

 

הטבעת הקלאסית: זו שהייתה כאן מאז ומתמיד

טבעות אירוסין קלאסיות הן טבעות שלמעשה אינן מזוהות עם תקופה מסוימת, עם גל עיצובי או עם טרנדים: מדובר על טבעות שהקו העיצובי שלהן תמיד רלוונטי. העיצוב הקלאסי מאופיין בקווים נקיים וסולידים מאד, כך שאין בו אלמנטים מובהקים המזוהים איתו בפרט. הטבעת הקלאסית המוכרת ביותר עבור רבים היא טבעת הסולייטר – טבעת מזהב לבן או צהוב, כאשר במרכזה יהלום בודד. מדובר על טבעת האירוסין שמרבית הנשים מקבלות, ובעת שאתם מעניקים אותה, אתם מעניקים קלאסיקה על זמנית.

 

טבעת הוינטאז': פעם היא הייתה שיא המודה

בניגוד מוחלט לטבעות הקלאסיות, טבעות הוינטאז' הן טבעות שפעם היו שיא המודה בענף טבעות האירוסין. כידוע, טרנד מחליף טרנד, כך שהטבעות הנחשבות כיום כמודרניות ביותר, בעוד כחמישים שנה לערך יזכו אולי לקבל את התואר "טבעות וינטאז'". טבעות אלו מאופיינות על פי קווים עיצוביים שהיו נהוגים בשנות החמישים, השישים והשבעים, כך שמי שעונדת את הטבעת למעשה גולשת על גל נוסטלגי. כיום, תרבות הוינטאז' נוכחת לא רק בענף התכשיטים, אלא גם בכל הקשור לאופנה. מעבר לכך, ישנן כלות שבוחרות ללבוש שמלות וינטאז' אמיתיות, כאלו הנמכרות בשוק היד השנייה.

 

איזו טבעת נכונה ומדוייקת יותר?

מאחר ומדובר על טבעות שונות לחלוטין, השאלה השכיחה ביותר היא איזו טבעת כדאי לרכוש. התשובה כאמור אינה חד משמעית והיא משתנה בהתאם למה שאתם מחפשים. טבעות אירוסין קלאסיות מתאימות לנשים שאוהבות קו עיצובי ומודרני מצד אחד, אך גם קו נקי מאד וסולידי מאד. מנגד, טבעות הוינטאז' מזוהות יותר עם הנשים החובבות אופנה, וכאלו המחפשות אחר האלמנטים המרגשים, הייחודיים ואלו המשדרים גוון וטון מעט אחרים. לפני שאתם רוכשים את הטבעת, נסו להבין איזו טבעת מתאימה יותר מכל לבת הזוג שלכם.