עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

טיול מיוחד עם הילדים

יום שבת האחרון החלטנו לצאת לטיול מיוחד עם הילדים, ארגנו את כל הילדים לאחר שעבר עליהם שבוע מלחיץ וראשון של הלימודים והחלטנו לצאת לחופשה קצרה ומיוחדת שתוכננה על ידי בעלי. קודם כל העמסנו את הילדים על האוטו ואז הגיע תור הציוד, בגלל שלא היה לנו מקום באוטו להכיל את כל הציוד אז העמסנו את כל הציוד על הגגון שבעלי קנה. על הגגון היה תא חפצים שבאמצעותו יכולנו להכניס ציוד רב בלי שיתפזר ובלי שיהיו בעיות.

לאחר מכן יצאנו לטיול בטבע שבמהלכו עשינו פיקניק קטן (וניקינו אחרינו כמובן). בדרך כלל אנחנו יוצאים לטיולי אופניים אשר אותם אנחנו מעמיסים על מנשאי אופניים שמותקנים אצלנו ברכב אבל הפעם החלטנו לתכנן משהו אחר עבור הילדים שלנו על מנת לשבור שגרה. לאחר הטיול הקצר החלטנו לבלות את שארית השבת ואת יום ראשון בוילה בצפון על מנת לחגוג יום הולדת לאחד הילדים. היה שם מלא גאדג’טים, בריכה ועוד שלל דברים שפינקו אותי לגמרי.

ולקינוח, הזמנו שף פרטי על מנת שיכין לנו ארוחה מיוחדת וטעימה בדיוק כמו שאנחנו אוהבים בדגש על הדברים שהילדים אוהבים. הזמנו כמה חברים טובים של הילד והיה מספיק מקום בוילה כדי לארח את כולם בוילה היפה.

Unsplash / Pixabay
Unsplash / Pixabay

היה אחד הטיולים הנחמדים שערכנו בשנים האחרונות ואנחנו ממש מרוצים, כל שלב בטיול היה מיוחד במינו בין אם זה הטיול והפיקניק, הביקור בוילה או הארוחה הפרטית שנערכה. אנחנו ממש מרוצים!

תגיות:

מאת: גלית האנט

בת 28, חולת טיולים והעשרת ידע. |