עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

טיסות זולות לאילת

מאמר מקצועי בנושא טיסות זולות לאילת 

 אילת המקום שבו הכי ישראלים נופשים בארץ  כל שבוע ניתן להשיג מבצעים אטרקטיביים לאילת הכוללים טיסה ובית מלון מפנק, ואפילו אטרקציות במחירים זולים ביותר. .   אז במקרה ואתם רוצים לחזור מסוף השבוע הקרוב עם מטען אנרגיות מרענן, בחרו באחת מחבילות הנופש המוצעות ברחבי האינטרנט או במדיה הכתובה, הכוללות טיסות לאילת או בלעדיהן. חשוב לדעת כי ניתן לטוס לאילת אך ורק משדה דב בתל אביב, שד”ת בן גוריון וחיפה, כאשר נסיעה לאילת ממרכז הארץ לוקחת יותר מחמש שעות, תלוי בתנועה.   מכאן, שלא נבון יהיה לטוס לאילת אם מקום מגוריכם הוא דרום הארץ. .

חבילות נופש עם טיסה לאילת ב 99 ש”ח

חבילות נופש אטרקטיביות לאילת יכולות להכיל גם טיסות מאזור מארכז הארץ או מהעיר חיפה הצפונית.    במידה ולקחנו החלטה שהולכים על זה, עלינו להחליט מאיזה מקום ניקח את הטיסה.   טיסות מתל אביב ולוד (שדות התעופה שדה דב ובן גוריון בהתאמה) יוצאות במהלך כל השבוע, אולם מחיפה טיסות לאילת יוצאות רק עד 33 פעמים בשבוע, ונתונים אלה עלינו לקחת בחשבון כאשר אנו מתכננים את הנופש שבחרנו.    במידה והגענו לשלב תכנון הטיסה במסגרת חבילת הנופש שלנו, נצטרך לברר את לוח מועדי הטיסות בשדה התעופה ממנו בחרנו להמריא לחופשה.    כמו כן, באחריותנו לברר האם דרך ההגעה לשדה התעופה היא קלה בכדי שלא נפספס את זמן הטיסה.

כמה סוגים של בתי מלון יש בעיר אילת

אילת, שהיא עיר הנופש והתיירות ברמה הגבוהה ביותר, מכילה סוגי מלונות כאוות נפשכם וברמות מתאימות לכל אדם.    בתי המלון הידועים הינם של רשתות כגון הילטון ומיועדים לתיירים אמידים.   ניתן למצוא באילת גם בתי מלון בעלי רמת מחירים נמוכה יותר, אולם גם רמתם תהיה לא מן הגבוהות.    באילת ישנם גם וועידות, כנסים ואירועים שונים, לא רק בתי מלון.   בזמן האירועים המתקיימים באילת ניתן למצוא מבצעי נופש ייחודיים המותאמים לאורחי הכנסים במחירים אטרקטייבים וזולים  במיוחד   התרחקות מהעיר הגדולה היא גם אפשרות ראויה באילת, ללא קשר לחופשה משפחתית.

בסיכמו של דבר:

 הדרך הנכונה למצוא את הדיל הכי שווה לאילת על ידי סקר מקצועי ולבצע השוואות מחירים לטיסות ולבתי מלון ניתן לחסוך המון כסף כזוג או כמשפחה כקבוצה שרוצה להגיע לנופש לאילת  

רוצים לדעת עוד פרטים על טיסות לאילת כנסו לאתר