עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

טיפ למעסיק – לא דוחים את גיוס העובדים!

נכון, כמנהלי עסקים מוטל עלינו עול לא פשוט. אנו עמוסים ומאותגרים, מטפלים בבעיות יומיומיות ועסוקים בדרך כלל בכיבוי שרפות. כך, לעיתים אנחנו נותנים לגיוס העובדים להמתין למצב של ‘שריפה’. אין טעות גדולה מזה. גיוס עובדים שנעשה בחופזה מביא איתו יותר נזק מתועלת. בגלל הלחץ של הזמן אנחנו לא מראיינים מספיק מועמדים מתאימים, אנחנו נאלצים להתפשר ולא מקבלים את העובדים המתאימים לנו ביותר, מה שלא פותר את הבעיה ורק תורם לשריפה שתתלקח שוב.

המסקנה: להתחיל את גיוס העובדים שעה אחת קודם. עובד או מנהל שאינו מתפקד כראוי, או גרוע מזה, עובד מרעיל,  לא ישנה לפתע את עורו ומשרה לא מאוישת לא תתמלא יש מאין. גיוס עובדים שאינו מתנהל תחת לחץ הוא גיוס עובדים נכון יותר, מנוהל יותר ואפקטיבי יותר. גיוס עובדים שלא כלאחר יד יבטיח לנו שנוכל להקדיש לו את מלוא תשומת הלב וכך למצוא את העובדים המתאימים לנו ביותר.

 

* נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מיועד לנשים וגברים כאחד.

*כל הדעות והעמדות המובעות הן אך ורק של המחברת. *הכותבת היא דניאל ביטון, סמנכ”ל שיווק ופיתוח עסקי, סי וי פול ג’וב נינג’ה. החברה מציעה את שירותיה למעסיקים ומועמדים בתהליכי איתור, גיוס וניהול עובדים.

מאת: דניאל ביטון

מנהלת שיווק ופיתוח עסקי, סי וי פול ג'וב נינג'ה - עובדים בשבילך. |