עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

יישור שיניים בנתניה

בתחום רפואת השיניים ניתן למצוא חידושים רבים ההופכים את החיים של המטופלים קלים יותר. אחד החידושים המרכזיים בתחום הוא יישור שיניים שקוף- מדובר בטכנולוגיה חדשה אשר הפכה פופולרית בקרב מבוגרים וצעירים גם יחד.

השיטה מבוססת על טכנולוגיה תלת ממדית והתוצאה היא הזזה של השיניים למקום מתאים באמצעות שימוש במקבעים אשר הותאמו למטופלים.

 מי קהל היעד של השיטה

האם השיטה מתאימה לכולם? מדובר בשיטה המתקנת את השיניים הקדמיות ומתאימה לאוכלוסייה אשר אינה מעוניינת לעשות שימוש בעזרים אחרים כמו גשר ומעוניינת לראות שיפור משמעותי- צעירים ומבוגרים כאחד. כיום ניתן לראות מבוגרים רבים אשר לא טיפלו בשיניים שלהם עושים שימוש בשיטה ונהנים משיפור משמעותי בחייהם.

מה כולל הטיפול

הטיפול כולל מספר שלבים כאשר בשלב הראשוני נעשית בנייה של מודל לפיו יבנה המתקן האחראי על יישור השיניים- אותו מתקן מיוצר מסיליקון וכולל חומרים איכותיים כמו פוליבן. באמצעות אותה תבנית ניתן להגיע לתוצאה הטובה ביותר. לאחר בניית התבנית יש להרכיבה בכל שעות היממה בכוונה לראות את השינוי המיוחל.

על מנת לבחון האם השיטה מתאימה לכם מוזמנים להגיע לפגישה מקדימה

במטרה לבחון האם מדובר בשיטה מתאימה עבורכם כדאי להגיע לפגישה מקדימה. כאשר מדובר על מצב השיניים שלכם קיימת חשיבות רבה לבחון מספר שיטות ולבחור את השיטה המתקדמת והטובה ביותר. ההמלצה היא לבצע תחקיר מקיף במסגרתו תהיה לכם האפשרות להתייעץ עם מטופלים שונים לגבי איכותה של המרפאה, כמו אצל רופא שיניים בנתניה

מרפאתו של דר ותד הינה מרפאה ותיקה

דר ותד הינו רופא מומחה באזור נתניה המעניק טיפולי שיניים באיכות גבוהה בהתאם לשביעות רצונם של מטופלים רבים. צוות הרופאים מקפיד להתעדכן בחידושים האחרונים בתחום במטרה להעניק למטופלים את הטיפולים המתקדמים ביותר.

הגיעו לפגישה מקדימה

על מנת לבחון את המרפאה וצוות הרופאים ההמלצה היא להגיע לפגישה מקדימה. טרם הפגישה המקדימה כדאי לבצע תחקיר מקיף אודות המרפאה ולבחון את הידע של הרופאים ואת המחקרים השונים אשר פרסמו וכך לקבל החלטה. היות ומדובר באחת ההחלטות החשובות ביותר, יש לקחת את הזמן ולבחון היטב את המרפאה, רופא שיניים בנתניה.