עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

יש דבר אחד שהופך את החופה למרגשת במיוחד…

אתם משקיעים רבות בתכנון קבלת הפנים, מוסיפים עוד עמדות מזון לבופה ובוחרים את הספקים הטובים ביותר – מהדיג’י ועד הצלם. עם זאת, הרגע החשוב ביותר באירוע החתונה שלכם, הוא אותו רגע שבו אתם עומדים יחד בחופה. טקס החופה, הוא הטקס שבו אתם נשבעים זה לזו, מביטים בעיניים בפעם האחרונה כמאורסים וזוכים לחבק את האהבה הגדולה שזכיתם בה.

המון זוגות מנסים להבין איך הופכים את טקס החופה לטקס מרגש, ייחודי ובלתי נשכח. כמעט תמיד, תבינו כי היופי חבוי דווקא בדברים הקטנים והפשוטים ביותר. לא משנה כלל אם אתם חוגגים חתונה קטנה או גדולה, אל תוותרו על נדרים בחופה. הרגע בו תקריאו אחד לשניה ברכה, יהיה הרגע המרגש, החזק והעוצמתי ביותר באירוע!

מילים של אהבה – אל תוותרו עליהן

טקס חתונה דתי או רפורמי, בכל מקרה ינוהל על ידי רב או מנחה. לא משנה עד כמה מנחה הטקס יהיה כריזמטי, מצחיק וסוחף, הרי ששום דבר לא יכול להתחרות אתכם במעמד המרגש. עד לפני כמה שנים, זוגות שהיו מחליפים מילים של אהבה במעמד החופה, נתפשו כמאד נועזים. וכיום? יותר ויותר זוגות בוחרים למקד את תשומת הלב של קהל האורחים על הדבר החשוב ביותר: מילים כנות שיוצאות מהלב.

בסופו של דבר, מה שהאורחים שלכם יזכרו מהחופה הוא לא את הברכות של הרב או של המנחה – אלא את מה שיש לכם להגיד. במידה רבה, זוג שמוותר על החלפת הנדרים, למעשה בוחר בחופה שאמנם תהיה מרגשת ויפה, אך גם תהיה דומה לעוד המון חופות אחרות. מה שעתיד לייחד את החופה שלכם מיתר החופות – המילים המרגשות שתאמרו זה לזו.

טיפ אליכם: לא יותר מעמוד אחד

על כל אחד מכם לכתוב ברכה אחד לשניה. מדובר כנראה על הדבר הקשה ביותר לאורך ארגון האירוע, בעיקר אם אתם לא אנשים של המילה הכתובה. עם זאת, זיכרו כי הברכה האותנטית ביותר, היא זו שתמיד תעבוד, תרגש ותעורר התלהבות ושמחה גדולה. על מנת לשמור על הברכה בגבול תחום ובטעם טוב, כדאי להגביל אותה לעמוד אחד. כך, אתם מבטיחים כי אתם גם אומרים את כל מה שחשוב לכם להגיד, אך גם לא נסחפים. אלו מכם שרוצים להשקיע קצת יותר, יכולים לעשות “חזרות” ולפתוח סטופר בהגיעכם אל אולם אירועים במרכז שבחרתם כדי לבדוק כמה זמן לוקח להם להקריא את הברכה. כל עוד אתם עומדים בגבול ה-4 דקות, עשיתם עבודה מצוינת!