עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

כיצד בוחרים שעון מקולקציית שעונים?

שעוני יד מהווים כיום אביזר אופנה יוקרתי, כאשר חלק גדול משעוני היד מיוצר כיום על ידי מיטב חברות האפנה ומעצבי העל בתחומי עיצוב שונים. כיום, בניגוד לעבר, לא תדרשו לגשת לחנות שעונים באופן פיזי על מנת להתרשם מהיצע עשיר ומגוון של שעוני מותגים, אלא תוכלו לעשות באמצעות חנויות אינטרנטיות המתמחות במכירת שעוני יוקרה ושעוני מותגים אונליין.

אחת מהחנויות המובילות ביותר בקטגוריית מכירת שעונים אונליין היא חנות השעונים “גו’ליאן שעונים” המתמחה בייבוא ושיווק של שעונים מקוריים לנשים וגברים באמצעות הפעלת חנות מכירות אינטרנטית בכתובת: www.julians.co.il . במידה וגם אתם מתכוונים לרכוש שעון מקולקציית השעונים העומדת לרשותכם באתר זה, בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר טיפים ועצות לבחירה נכונה וכדאית.

בחירת שעונים – כיצד?

בחירת שעון מקולקציית שעונים חייבת להיעשות בהתאם למספר מאפיינים מקדימים אותם מומלץ לכם להגדיר מראש: האם מדובר ברכישה של שעונים לגבר או ברכישה של שעונים לאישה?, מהו אופי השימוש בשעון אותו אתם מתכוונים לרכוש: האם הוא למטרות שימוש יומיומיות או שהוא מיועד לאירועים חשובים ומיוחדים?, וכמובן, שאלת השאלות: מהו תקציב הרכישה העומד לרשותכם. מאפיינים מקדימים אלו, יאפשרו לכם להיחשף למספר דוגמאות של שעונים המותאמים לכל אחת מהתשובות אותן תספקו לשאלות המופיעות לעיל.

כאשר רוכשים שעוני יד לגבר יוקרתיים או שעוני מותגים מתוך קולקציית שעונים, בעיקר באמצעות חנויות אינטרנטיות למכירת שעונים אונליין, חשוב לבדוק האם אתם זכאים לאחריות במעמד הרכישה. בחנות השעונים המקוונת “גו’ליאן שעונים” לצורך העניין, כל שעון מגיע עם מסדר סידורי משלו (מספר סידורי מטעם היצרן) מהווה מעין תעודת זיהוי לשעון. כמו כן, השעון אותו רכשתם מקולקציית השעונים העומדת לרשותכם באתר של “גו’ליאן שעונים”,  מגיע אליכם בתוך מארז וספר יצרן בצירוף תעודת אחריות.

שעוני מותגים – איך בוחרים?

קולקציית שעונים באתר של “גו’ליאן שעונים” משלבת בתוכה עשרות שעוני מותגים של מעצבי העל והיצרנים המובילים ביותר בעולם, לרבות, שעוני מייקל קרוס, שעוני דיזל, שעוני הוגו בוס, שעוני ארמני ועוד עשרות שעוני מותג מובילים.

הבחירה בשעוני מותגים, בדומה לבחירת שעוני יד של חברות ייצור מובילות בתחום, חייבת להיעשות בהתאם למאפיינים השונים עליהם דיברתם בפסקה הקודמת. יחד עם זאת, כאשר רוכשים שעוני מותגים, חשוב להתייחס גם לפן העיצובי של השעון ולהתאים אותו לצרכי השימוש שלכם בשעון ולסגנון ההופעה היומיומי שלכם במידה ואתם מעוניינים לענוד שעון יד ממותג, ואפנתי ויוקרתי. באתר המקוון של “גו’ליאן שעונים” עומדת לרשותכם מערכת חיפוש פנימית המסייעת לכם לבחור תצוגה של שעונים המותאמים לסוג השעון המועדף עליכם (שעון לנשים או שעון לגברים), צבע השעון המועדף עליכם, מותג השעונים המועדף עליכם וגם על פי דירוג הגולשים בנוגע לשעונים השונים המוצגים באתר. אם גם אתם מחפשים שעון יד יוקרתי ואפנתי זה הזמן להיחשף לקולקציית השעונים של “גו’ליאן שעונים”.