עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

כיצד לבחור מרחיק יונים?

בחירת חברה להרחקת יונים

יונים הן אולי חיה יפה, והן אולי מסמלות את השלום שעוד טרם בא עלינו לטובה, אך בפועל מדובר בבעל חיים שעלול להוות מטרד של ממש.

אם נשים לרגע בצד את חוסר האסתטיות שישנו בהימצאות ערמות לשלשת יונים על החלונות והמעקות, הרי שהן נושאות עמן טפילים שונים ויכולות להוביל להתפרצותן של מחלות כמו גם סיבוכים רפואיים שונים.

על פניו, נראה כי בחירת מומחה להרחקת יונים היא משחק ילדים. כל שעלינו לעשות הוא לבצע חיפוש קצרצר באינטרנט, והרי שמיד נמצא את איש המקצוע המיועד. עם זאת, חשוב לקחת נשימה עמוקה, ולהבין כי אנו מוכרחים להפקיד את ביתנו, אך ורק בידיו של איש מקצוע מיומן. איש מקצוע שיידע לא רק לפתור את הבעיה באופן מידי, אלא גם לתת לנו ערובה כי היא לא תחשוב בתוך תקופה קצרה.

קודם כל – רישיונות

אל תרגישו שלא בנוח לדרוש הצגת רישיונות בעת הגעה לדירתכם. זוהי לא רק זכותכם המלאה, כי אם חובתכם כמקבלי השירות אשר משלמים עליו. אתם הייתם רוצים לדעת כי הבית שלכם מופקד בידיהם של אנשים מיומנים, ולא “חאפרים” שמנסים לעשות כסף על גבם של לקוחות תמימים.

חשוב לדעת: מרבית מרחיקי היונים אינם עוסקים רק בתחום זה, והם נושאים עמם רישיונות לביצוע עבודות נוספות דוגמת הדברה ועבודה בגובה. מומלץ להיעזר במרחיק יונים בעל מספר רישיונות, שכן ייתכן והיונים הביאו להימצאותם של פשפשים ועל כן נדרשת עבודת מדביר. כמו כן, מציאת מרבצי היונים ואזורי מחייתן לעתים דורש עבודות בגובה רב.

שנית – היצע פתרונות

דרך נהדרת להבין כי אכן מדובר באיש מקצוע מיומן, היא באמצעות היצע הפתרונות שהוא מביא עמו. לרוב חברות להרחקת יונים, יספקו מגוון רחב של היצעים שונים דוגמת דחלילים, דוקרנים, רשתות, בובות ורמקולים קטנים שמוציאים רעשי רקע שמרתיעים את היונים.

אין מדובר בהרעלה! אם מרחיק יונים מציע הרעלה הרי שזוהי דרך פסולה. ניתן “לעודד” את היונים להבין כי אין מדובר באזור מחייה נוח, ושכדאי להן לשקול את מעבר מגוריהן.

לבסוף – המלצות

מצאתם חברה שמספקת שירותי הרחקת יונים? מעולה. רשמו את השם שלה באינטרנט פעם נוספת, והפעם בדקו מה הגולשים מספרים. בעוד שבעבר המלצות היו צריכות לעבור מפה לאוזן, הרי שניתן למצוא שפע של המלצות, חוות דעת וחוויות.

מצאתם כי מרבית הגולשים מעידים על שירות איכותי? מעולה! יש לכם זוכה. מצאתם לא מעט ביקורות שליליות? ייתכן שכדאי לעכב מעט את ההתקשרות ולחפש אחר חברות נוספות.