עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

כיצד לבחור שערים חשמליים

ישנם סוגים שונים של שערים חשמליים שניתן להתקין בבית או בעסק לצרכים שונים. כאשר מחליטים להתקין שערים חשמלי חשוב לפנות לחברה מקצועית ומנוסה שתדע להתאים את השערים החשמליים לצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר.

השערים החשמליים הנפוצים ביותר הם שערי הזזה, שערי הרמה ושערי כנף. הם שונים האחד מן השני מכמה בחינות- משקל, עיצוב, אופן הפתיחה וסוג המנוע שמפעיל אותם. עוד פרמטר חשוב הוא סוג התשתית הנדרשת שיש להתקין עבור כל סוג של שער חשמלי.

כאשר מתאמים פגישת היכרות עם סוכן מכירות של שערים חשמליים, חשוב לבקש גם יועץ מקצועי בעל ידע טכני שיוכל לעזור בהתאמת השער לצרכים ולמגבלות של השטח.

 

פרמטרים חשובים בבחירת שערים חשמליים

כאשר רוצים לבחור שער חשמלי חשוב לקחת בחשבון ולשקלל צרכים ונתונים שונים על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה.

 

-יעוד השער ותדירות השימוש בו- ככל שתדירות השימוש הצפויה גבוהה יותר, כך חשוב לבחור בשער חשמלי עמיד ויציב יותר, עם מנוע חזק יותר. לכן שער חשמלי שמתאים לבית פרטי אינו דומה לשער חשמלי שמותקן בכניסה לחניון או מפעל גדול.

 

-תנאי השטח- התקנת שער חשמלי צריכה כמובן להתחשב בתנאי השטח בו הוא מותקן. אם למשל השטח עליו מותקן השער נמצא בשיפוע, רק שער קונזולי מרחף יתאים לסביבה, אם מדובר במתחם ללא שוליים, רק שער חשמלי מתרומם יתאים וכו’. לכן חשוב מאוד להתייעץ עם גורמים מקצועיים ומוסמכים.

 

-מערכת הזיהוי הנדרשת- יש שערים חשמליים שנפתחים עם שלט, יש מצבים שבהם נדרשת התקנת מערכת LPR של זיהוי לוחיות רישוי ועוד. אופן הזיהוי הנדרש הוא גם כן גורם שמשפיע על בחירת סוג השער.

 

בנוסף, כמובן שיש להתחשב במגבלות התקציביות. המחיר של שערים חשמליים מושפע כמובן מכל הפרמטרים שהזכרנו ועוד: זוג היצרן, משך תקופת האחריות, סוג המנוע וכמובן תוספות עיצוביות.

מחיר שער חשמלי יכול לנוע בין אלפי ש”ח לעשרות אלפי ש”ח, תלוי בכל הגורמים שהוזכרו.