עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

כיצד לתקן דלת מבלי להתקשר מנעולן

אם אתה צריך לדעת איך לתקן דלת בלי להתקשר למנעולן, אז הגעת למקום הנכון. ישנן דלתות רבות שאנו נכנסים לבתים שלנו ורק מעטים מהם דורשים את שירותיו של מנעולן. זה מצער אבל נכון שהרבה בעלי בתים לא יבינו או יחשבו על סוגיות האבטחה הבסיסיות שיש לטפל בהן כשמדובר בכניסה לבית או למשרד. אם יש לך תחושה כי הבית שלך הוא לא מאובטח כמו שהיית רוצה שזה היה, אז זה יכול להיות זמן להערכה של מה צריך לעשות כדי לחזק את הביטחון בבית שלך. המשך לקרוא על כמה מהדברים הבסיסיים שיש לבדוק ולטפל בהם אם אתה רוצה לדעת איך לתקן דלת ללא מנעולן.

איך לתקן דלת ללא מנעולן

מתחיל עם הלך הרוח הנכון. דרך טובה לחשוב על המצב היא לדמיין את עצמך בנעליו של פורץ. עבור כל אדם שנכנס לבית, חייב להיות אחד שרוצה לעשות את עם הסחורה שהונחו באותו בית מסוים. לכן, אם פורץ מחכה לך, יש אפשרות טובה שהוא ינסה להיכנס מבלי לשבור מנעול.

כדי למנוע זאת, זה יהיה לטובת כולם לנקוט צעדים כדי להבטיח את הביטחון של הבית. ראשית, אחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח את הביטחון של דלת היא באמצעות deadbolts. כל דלת מסופקת עם מנעול מת. זה לא משנה אם אתה בבית או מחוץ לבית. אם פורץ יכול לחוש שלא ניתן לפרוץ את המנעול, אז הוא ימשיך הלאה.

זוהי דרך פשוטה לאבטח את הדלת. עם זאת, זה גם רעיון טוב למקם חורי הצצה על הדלתות. בדרך זו, אם מישהו יכול לראות שאתה מנסה לתקן את המנעול, אז הוא ילך למקום אחר. הבעיה לא תהיה קיימת.

דרך נוספת לאבטח את הדלת היא להתקשר למנעולן. אנשים רבים שהיו קורבנות של פריצה בכפייה יתקשרו באופן אוטומטי למנעולן ברגע שיוכלו לראות את הנזק שנגרם לדלת. עם זאת, אם הנזק נעשה בזמן שאתה משם, אז אין צורך להתקשר מנעולן כי תוכל לתקן את זה בעצמך.

זה יהיה נבון לדעת איך לתקן דלת בלי להתקשר למנעולן מלכתחילה. ישנם כמה אמצעי זהירות שעליך לנקוט לפני שתנסה לתקן את הנעילה. הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לכבות את אספקת החשמל של הבית. הסיבה לכך היא שאם החשמל נכבה, לא ניתן לתקן את המנעול. אם מתעלמים משלב זה, לא יהיה לך מי שיעזור לך מלבדך ולמשפחתך. ברגע שאתה בטוח שהחשמל כבוי, סגור את כל החלונות והדלתות.

ברגע שאתה בטוח כי החשמל כבוי, אז תדע איזה סוג של מנעול כי אתה תהיה עובד עם. אם יש לך מנעול deadbolt, אז תצטרך לגלות איך לתקן דלת ללא שימוש במפתח. התחל על ידי שחרור הבורג שמחבר את הידית למסגרת הדלת. אתה יכול להשתמש במברג או מפתח ברגים. לאחר ששחררת את הבורג, הכנס מפתח החלפה שטוח לתוך החור. ודא שהמפתח שאתה מוסיף זהה למפתח שהסרת מהדלת הקודמת.

לאחר שהכנסת את המפתח החדש והידקה את הבורג, סגור את הדלת והפעל אותה. ודא שהמנעול אכן ננעל. אם כן, אז אתה יכול לקבוע אם אתה צריך להתקשר מנעולן או לא. שלב זה אינו קשה אך עשוי לקחת קצת תרגול. הקפד לתרגל את זה עד שאתה מרגיש בטוח לעשות את זה בדרך הנכונה.

רוצים לקרוא עוד תוכן איכותי תוכלו לבקר באתר בלוג כללי 

https://ideabox.ussl.co.il/