עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

כיצד נתכונן לפני הובלת דירה?

עומדים לעבור דירה? הנה כמה עצות שיעזרו לכם להתכונן למעבר בצורה טובה וחלקה

מעבר דירה לא חייב להיות פרויקט מסובך ומתיש. באמצעות תכנון נכון תוכלו להגיע ליום המעבר בצורה רגועה ושלווה. נשמע לכם מופרך? לא אם תיישמו את העצות הבאות.

מילות המפתח: ארגון וסדר

אנשים רבים שואלים את עצמם: “כיצד נתכונן לפני הובלת דירה? האם יש משהו שאפשר לעשות כדי להקל על המעבר?” ובכן זה לגמרי תלוי בכם.

בשלב הראשון כדאי לקחת דף ועט ולרשום נקודות חשובות. הנקודה הראשונה צריכה להיות בחירה של חברת הובלות דירות. חברת הובלות מקצועית ואמינה, היא תנאי הכרחי למעבר מוצלח. כדי למצוא חברה כזו כדאי לברר בקרב מכרים או שכנים ולקבל המלצות, או לאסוף מידע דרך האינטרנט. אפשרות נוספת היא להתרשם משיחת הטלפון הראשונה, ולא, אין צורך להיות בלשים עם חוש מפותח בשביל זה, מספיק לדעת אילו שאלות צריך לשאול.

השאלה הראשונה צריכה להיות האם החברה שולחת נציג להתרשם מגודל הדירה והחפצים, כדי לתת לכם הצעת מחיר מסודרת בהתאם לתכולה שלכם. השאלה השנייה תתייחס לציוד של החברה והאם יש לה פתרונות למקרים של דירות בבניין ללא מעלית, או כשיש צורך להוריד מהדירה פסנתר גדול וכן הלאה. עוד שאלה שחשוב לשאול היא לגבי קיומה של תעודת ביטוח בתוקף. מכל השאלות האלו תוכלו להתרשם לא רק מהתשובות שיינתנו לכם, אלא גם מהדרך בה משוחחים אתכם, והאם השירות הוא אדיב וסבלני.

השלב הבא צריך להיות תכנון של אריזת הבית בשלבים. כדי לא להגיע לחוצים לערב לפני ההובלה, כשחצי מהבית עדיין לא ארוז, כדאי לבנות לוח זמנים מספיק זמן מראש, כאשר בכל יום תצטרכו לארוז קצת. אין לכם זמן לארוז? חברות הובלה רבות מציעות היום גם שירותי אריזה ביום ההובלה עצמו וזה יכול להיות פתרון נהדר.

כדי לתת תשובה מלאה לשאלה “כיצד נתכונן לפני הובלת דירה?”, חייבים לדבר גם על יום המעבר עצמו. נסו לתאם את ההובלה לשעות המוקדמות של הבוקר, ודאגו לאזור עבודה נוח לצוות הסבלים. כלומר, ללא ארגזים החוסמים את המסדרון ורצוי גם בלי ילדים קטנים שמתרוצצים ויכולים להפריע או להיפגע.

לשאלה כיצד נתכונן לפני הובלת דירה? יש תשובות רבות, אך מספיק שתיישמו חלק מן ההצעות שהעלינו כאן, ואתם כבר במצב טוב. שיהיה מעבר חלק ונעים.