עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

כיצד תדעו חברת ההובלות היינה אמינה ומקצועית?

חברת הובלות אמינה, מקצועית ובעלת ניסיון רב – האומנם ?

כל חברות ההובלות דירות או ההובלות קטנות הבינו מזמן כי מה שבאמת מעניין את קהל היעד שלהם הוא רמת האמינות של החברה, המקצועיות שלה על מנת לחסוך שיברון לב בעת שיברון רהיט אהוב במיוחד ושנות הוותק של חברת ההובלות אותה תרצו להזמין. לכן כיום בכל פרסום או מודעה של חברת ההובלות שלל תארים אלה (אמינות, מקצועיות, שנות ניסיון) מתנוססים בגאון. אז כיצד נוכל לדעת האם באמת חברת ההובלות דירות בה אנו מתעניינים היא אכן אמינה, מקצועית ובעלת ניסיון רב שנים?

“כך תבטיחו את אמינות ומקצועיות חברת ההובלות בה בחרתם”

על מנת לנסות ולהתחקות אחר חברת הובלות אמינה, מקצועית ובעלת ניסיון באמת יש לשים לב לדברים הבאים:

א. הכול כתוב בחוזה- חשוב לחתום על חוזה מול חברת ההובלות בו יוגדרו כל פעולות חברת ההובלות, לרבות פירוקים והרכבות במידת הצורך, הובלת רהיטים מיוחדים או שבירים וכמובן, אחריות על ההובלה.

ב. רישיונות- חברת הובלות רצינית עובדת במסודר וקיימים ברשותה רישיונות נדרשים לחברת מובילים. רישיונות אלה כוללים בעיקר את רישיון המשאית, רישיון הכלים איתם עובדת החברה ורישיון העסק, במידה והרישיונות קיימים תדעו כי החברה אכן אמינה ובעלת ניסיון רב שנים.

ג. אנשי צוות- חשוב מאוד שתדעו כמה אנשי צוות יבואו לבצע את העבודה עבורכם על מנת שתהיו יכולים להיות רגועים כי יצליחו להתגבר על כל קושי או תקלה. נוסף על כך חשוב מאוד לשים לב כי במידה וקיימים ברשותכם רהיטים חריגים מבחינת משקל או רגישות, לדוגמה פסנתר או אמבטיה גדולה במיוחד, חברת ההובלות שלכם תדע לא לקחת סיכון ברהיטים אלה. יש להזמין מנוף ולהורידם בביטחה ללא חשש סדק או שבר.

ד. המלצות וחוות דעת- המלצות וחוות דעת שתשמעו מאנשים ששכרו את שירותיה של חברת ההובלות בה אתם מתעניינים יהיו תו האיכות האידיאלי עבורכם! במידה ותשמעו הרבה המלצות וחוות דעת של אנשים מרוצים, תבטיחו את אמינות ומקצועיות של חברת ההובלה בה בחרתם.

על מנת לחסוך עוגמת נפש רבה עלינו לא לחסוך זמן על בירורים אודות חברת הובלות דירות או הובלות קטנות שנשכור.