עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

כך תמצאו גן אירועים לחתונה באינטרנט

אחד הכלים היעילים ביותר שישרתו אתכם בארגון והפקת אירוע החתונה שלכם הוא האינטרנט! אפשר לומר בביטחון מלא, כי בשנת 2019 קל מאוד לארגן אירוע חתונה, זאת הודות למידע הרב הנגיש לכם באמצעות כמה קליקים בודדים.

אז איך מתחילים? עם חיפוש מתחם אירועים כמובן. שימו לב כי מדובר על נותן השירות המשמעותי ביותר באירוע שלכם! מעבר לכך שישנה חשיבות לתשומת הלב שתעניקו לכל פרמטר ופרמטר, הרי שחשוב לסגור מתחם כמה שיותר סמוך להצעת הנישואין. המוטיבציה? לשריין את התאריך שאתם רוצים! אז איך מחפשים מתחם אירועים באינטרנט?

נעים להכיר: פורומים של מתחתנים

אם אתם רוצים תחילה לאסוף המלצות על אולמות וגנים מזוגות שכבר היו במעמד שלכם בעבר, יהיה כדאי לגלוש בפורומים של מתחתנים. קהילת המתחתנים ברשת אדירה בגדולה, כאשר מדובר על קהילה שאוהבת לשתף בטיפים, להעניק המלצות ואפילו לשתף השמצות על ספקים קצת פחות טובים. פורומים שכאלו זמינים לכם ברחבי הרשת, כאשר גם ישנן קבוצות ספציפיות בפייסבוק שתוכלו להיות חברים בהן.

דעו היטב מה אתם מחפשים – גן או אירוע?

ככל שתמקדו את ההעדפות שלכם, כך יהיה לכם קל יותר לחפש מתחם ולמצוא מתחם. הדבר הראשון שכדאי בעיקר להתמקד בו הוא בשאלת אופי המתחם: גן אירועים או אולם אירועים? גן אירועים ברחובות יהיה מטבע הדברים מוריק יותר, בעל מרחבים פתוחים וחגיגה תחת כיפת השמיים. מנגד, אולמות מתאימים יותר לאירועים בעונת החורף, כאשר לרוב עיצובם מבוסס על קווים מודרנים יותר. איך אתם מדמיינים את האירוע שלכם?

התרשמו מהגנים כפי שהם מוצגים באתר האינטרנט

אחרי שקיבלתם המלצות והגדרתם בפני עצמכם האם תרצו להתחתן בגן או באולם, תוכלו להתרשם מאתרי האינטרנט של המתתחמים השונים. מדובר על אתרי אינטרנט מושקעים שמעניקים לכם כמעט את אותה החוויה של סיור פיסי בכל מתחם. המטרה היא לנסות ולהבין עד כמה כל מתחם תואם את הציפיות שלכם ואת אופי האירוע הנדרש על ידכם.

בצעו שיחת היכרות ונסו להבין מי עומד מולכם

מתוך כל האתרים בהם תגלשו, יהיו כמה גנים שיבלטו יותר מאחרים. בדיוק עם גנים אלו יהיה כדאי לתאם פגישת היכרות אישית. בפגישה שכזו לא תוכלו רק להתרשם מנראות הגן, אלא גם מהצוות שמנהל אותו. העניקו חשיבות לאדיבות הצוות, עד כמה קשובים לכם ומכילים אתכם, האם הרוח הכללית היא של can do ועד כמה אתם חשים בנוח אל מול אותו צוות.