עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

כל הטעויות שתוכלו לעשות עם סידורי השולחנות לאירוע

איך תדעו שאירוע החתונה שלכם עם גן אירועים בשרון מתקרב? ברגע בו תחלו לערוך את סידורי השולחנות לאירוע. רגע לפני שגם אתם מתחילים בפאזל, כדאי שתכירו את הטעויות הנפוצות ביותר על מנת שתוכלו להימנע מהן:

 

טעות מספר אחת: לדלג על אישורי ההגעה

הטיפ הראשון שיעניק לכם מנהל האירועים שיעבוד אתכם מטעם גן אירועים בשרון, הוא לא לדלג על שלב אישורי ההגעה. כשאתם מסדרים את האורחים סביב השולחנות, עליכם לעשות זאת רק אחרי שאתם יודעים את סטטוס ההגעה של כל אורח. מיד לאחר שתשלחו הזמנות לאורחים, תוכלו להתחיל את שלב אישורי ההגעה בו תגלו מי מהאורחים מגיע, מי לא מגיע ומי טרם יודע. מיד אחר כך? מתחילים לסדר את האורחים סביב שולחנות.

 

להפריד בין החברים הכי טובים שלכם

ישנם הזוגות שבוחרים לפזר את החברים בין השולחנות ולא להושיב אותם בשולחן אחד. הסיבה? להפוך את השולחנות לשמחים יותר. אכן, החברים הטובים ביותר שלכם יהיו אלו שירימו לכם את האירוע, אך אין כל סיבה להפריד אותם, אלא ליהפך. סידורי השולחנות חייבים להיות מבוססים על הקירבה בין האורחים, כך שאתם אמורים לסדר את האורחים על פי הסדר הבא: שולחנות למשפחה, שולחנות חברים, שולחנות קולגות לעבודה וכדומה.

 

לוותר על שולחן המשפחות שלכם

אין עוד אירוע מתאים יותר לגבש בו את המשפחות שלכם מאשר אירוע החתונה. אירוע החתונה הנחגג בתחומו של גן אירועים בשרון הוא האירוע שהופך אתכם למשפחה אחת גדולה! המון זוגות בוחרים להושיב את המשפחות שלהם בנפרד, כאשר כל משפחה יושבת עם המשפחה המורבחת שלה. הושיבו את המשפחות שלכם יחד, גבשו אותן ולכדו אותן – מעכשיו כולכם משפחה אחת גדולה!

 

לא למסור את סידורי השולחנות למנהל האירוע

וכמו כן, אל תשכחו לשלוח את סידורי השולחנות אל מנהל האירוע שלכם העובד מולכם מטעם גן אירועים בשרון. עם קבלת סידורי השולחנות מכם, יחלו להפיק את פתקיות ההושבה שכל אורח יקבל עם הגעתו אל האירוע שלכם. באופן זה, מונעים כאוס גדול ומבטיחים כי כל אורח יש