עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

כל המידע על כתרי זירקוניה

 

לפני שמחליטים אם לרכוש כתר שיניים זירקוניה, חיוני לשקול את כל האפשרויות העומדות בפניכם. רופא השיניים שלך הוא המקור הטוב ביותר למידע על כתרי זירקוניה. במהלך הייעוץ שלך, הוא או היא יעריכו את הצרכים שלך וידון ביתרונות ובחסרונות של טיפול זה. בנוסף, הוא או היא ידון בעלות של הליך זה, כיצד אתה רוצה לשמור על הכתר וכיצד זה ישפיע על בריאות השיניים והחניכיים שלך.

כתרי זירקוניה הם בחירה מצוינת עבור אנשים רבים

 

 הם חזקים במיוחד ויכולים לעמוד בפני הכתמה טוב יותר מאשר סוגים אחרים של קרמיקה דנטלית. מכיוון שהם עשויים מזרקוניום דו חמצני, כתר זירקוניה אינו מופיע דרך קו החניכיים, מה שאומר שהשן החדשה שלך תיראה בדיוק כמו השיניים הטבעיות שלך. יתרון נוסף של חומר זה הוא שניתן לעצב אותו כך שיתאים לשיניים האחרות שלך, כך שהוא לא ייראה כמו שן מלאכותית.

ניתן להתאים כתרי זירקוניה לשיניים קיימות או להשתלות שיניים

 

הם צריכים להיות מוכנים לפני שהם מונחים, ואתה חייב לעבור בדיקות תכופות כדי להבטיח שהם נראים טבעיים. מכיוון שכתרי זירקוניה הם כל כך מוצקים וחזקים, הם דורשים מעט הכנה לפני הנחתם. ניתן לייצר אותם במגוון גוונים וניתן להתאים אותם לצורת השיניים הסמוכות.

כתרי הזירקוניה מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת, המאפשרת ליצור אותם בצורה מדויקת כך שתתאים לפיך ולנשיכה שלך. כתר הזירקוניה הוא אופציה מצוינת עבור אנשים רבים מכיוון שהוא שקוף יותר משיניים אמיתיות, והוא לא יופיע כשאתה מחייך. זה יכול להיות דק או חזק ככל שאתה צריך. ניתן ליצור אותו כך שיתאים כמעט לכל גודל או צורה של שן. בנוסף, החומר תואם ביולוגי לחלוטין, כך שהוא לא יפגע בשיניים האמיתיות שלך.

כתר זירקוניה יכול להיות עשוי משני חומרים שונים

 

CAM הוא תהליך עיצוב כתר דנטלי באמצעות טכנולוגיית מחשב. ניתן להשתמש ב-CAD-CAM לעיצוב ויצירת שן זירקוניה בפה. למרות יתרונותיו הרבים, סוג זה של חומר אינו עמיד כמו סוגים אחרים של כתרים. למרבה המזל, ישנם יתרונות רבים לכתר דנטלי זירקוניה.

כתר שיניים זירקוניה חזק מאוד. זה יכול להחזיק מעמד לאורך זמן, והחומרים השכבתיים חזקים להפליא. למרות שהם לא נקרעים או נשברים, החומר המשמש בכתר שיניים זירקוניה הוא גם תואם ביולוגי. ניתן להניח אותו על גבי שיניים אחרות והוא כמעט בלתי ניתן לזיהוי. ניתן להתאים גם כתר דנטלי זירקוניה כדי לענות על הצרכים שלך.

היתרון הגדול ביותר של כתר שיניים זירקוניה הוא שהוא 100% תואם ביולוגי, כלומר אין צורך להסיר אותם על ידי המטופל. מכיוון שהם אינם מושפעים ממתכת, כתר שיניים זירקוניה הוא בחירה מצוינת למי שאלרגי למתכות. מלבד מראה נהדר, כתר שן זירקוניה יגרום לך להרגיש בטוח. זה ישפר את הביטחון וההערכה העצמית שלך.

רוצים לקרוא עוד מאמרים בתחום רפואת השיניים כנוס לאתר https://www.dentonline.co.il/

היתרון העיקרי של כתר שיניים

הוא שהוא כמעט בלתי ניתן להריסה. שלא כמו כתרים דנטליים אחרים, זירקוניה אינו נשחק או נקרע, כך שאינך צריך לדאוג שהוא יישבר. בנוסף, רופאי שיניים זירקוניה מסוגלים לייצר כתרים אלו באמצעות טכנולוגיית ה-CAD-CAM העדכנית ביותר. יתר על כן, ניתן לייצר אותם בגדלים וצורות שונות כדי להתאים לפיך.

בבחירת כתר שיניים זירקוניה חשוב לבחור רופא שיניים מנוסה ומכיר את המוצר. רופא שיניים יכול להדריך אותך בשאלות שעלולות לעלות, לרבות עלות וסוג הכתר. איש מקצוע מנוסה ובעל ידע יוכל לתת לכם את ההמלצה הטובה ביותר. אם אתם זקוקים לכתר דנטלי זירקוניה, תוכלו לפנות לרפואת שיניים TruCare ולבקש ייעוץ. כתר שיניים זירקוניה ישפר את הביטחון העצמי ואיכות החיים שלך.

בהשוואה לשחזורים מפורצלן שהתמזגו למתכת

כתרי זירקוניה חזקים יותר ועמידים יותר בפני שחיקה. כתוצאה מכך, הם יכולים להיות עמידים יותר ולספק אסתטיקה מעולה. בעוד ששיני חרסינה מאוחדות למתכת הוכחו כפחות עמידות מזירקוניה, יש לה גמישות גבוהה בהרבה ממתכת. זה בטוח יותר ממתכת, והוא יותר אסתטי מחומרים אחרים.