עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

כמה אמור לעלות עיצוב דירות קטנות?

רבים אשר עומדים מול התלבטות האם לפנות אל מעצב פנים מומחה לצורך עיצוב דירות קטנות או לבצע את העיצוב בכוחות עצמם מתלבטים בעיקר בשל העלויות. רבים חוששים כי העיצוב יוביל אותם לעלויות גבוהות יותר ממה שהם יוכלו להגיע אליו אם יבצעו את העיצוב בעצמם, ואם תקציב העיצוב שלהם קטן במיוחד, החשש גובר עוד יותר.

ובכן, אין מחירון קבוע לשירותי עיצוב דירות קטנות או גדולות, הכל תלוי במעצב שתבחרו, סגנון העיצוב ועוד, ולכן חשוב מאוד לדעת להגדיר את הצרכים שלכם ולקבל כמה הצעות מחיר שונות מכמה מעצבים כך שתוכלו בסופו של דבר לבחור בהצעת המחיר הנכונה והטובה ביותר עבורכם.

האם זה בכלל משתלם?

כאמור, ההתלבטות של רבים בנוגע לבחירת מעצב לצורך עיצוב דירות קטנות הינה התלבטות הקשורה בעיקר בעלויות. רבים בטוחים כי שכירת מעצב פנים מקצועי תייקר בצורה משמעותית את העלויות שלהם, אך רבים לא מבינים כי לעיתים זה דווקא יכול להוזיל את העלויות ולאפשר להם לקבל עיצוב מרשים ומיוחד יותר בתקציב הקיים שלהם.

קודם כל, למעצב פנים יש קשרים אישיים בחברות הריהוט וחנויות לעיצוב הבית. בשל העובדה שהם יכולים להביא לקוחות רבים לאותן חנויות הם מקבלים הנחות קבועות ומחירים משתלמים יותר, ולכן אם תבצעו רכישה של הרהיטים והאביזרים לעיצוב הבית בעזרת מעצבי פנים מומחים בסופו של דבר תגיעו לחסכון משמעותי של כמה אלפי שקלים, ואפילו יותר.

בנוסף, אדם שמעצב את הבית של עצמו פעמים רבות מתקשה לעבוד בתקציב מוגבל. פעמים רבות הוא מתפתה אחר מוצרים מיוחדים לעיצוב הבית ורהיטים שישדרגו את הבית שלו, ולכן רוב האנשים שמעצבים לעצמם את הבית בסופו של דבר חורגים מהתקציב. מעצב פנים מומחה ידע לעבוד עם תקציבים מוגבלים ולמנוע מכם לחרוג מהתקציב, ולכן העבודה איתו תהיה מסודרת יותר מבחינה כלכלית.

הגדירו תקציב מראש

לאחר שבחרתם את מעצב הפנים איתו תעבדו הגדירו את התקציב שלכם לכל העיצוב של הבית, תקציב שאין לחרוג ממנו בכל מקרה. כך מראש העבודה תהיה מסודרת וכל התכנון יהיה בהתאם לאילוצי התקציב שלכם.