עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

כמה שלבים עיקריים בקניית רכב ביבוא אישי

היום בתחומים רבים בכלל ובתחום המסחר בפרט, גבולות רבים נפרצו ונפתחו. מי חלם לקנות בגדים הנמכרים בקצה השני של העולם? וזו כמובן רק דוגמה קטנה. גם בתחום הרכבים נפרצו גבולות. יבוא רכבים באופן אישי גם על ידי אנשים פרטיים הפך לשכיח יותר מתמיד. אמנם יבוא רכבים מחו”ל הוא תחום סבוך ורווי ביורוקרטיה, אך היום, בעזרת חברת יבוא רכבים שתבצע את כל התהליך עבורכם תוכלו להגשים את החלום ולרכוש בחו”ל רכב שרציתם.

היתרונות של יבוא  אישי

יבוא רכב אישי מאפשר לכם לרכוש בדיוק את הרכב שרציתם ללא פשרות. אם אתם חובבי רכבים בוודאי ישנם רכבים שחלמתם עליהם, רכבים שלא ניתן להשיג בארץ. אז היום אנחנו בעידן שאין “לא ניתן” ולא חייבים לקבל חסמים ומגבלות. רכבי יוקרה, רכבי מנהלים, רכבי שטח או רכבי ספורט. היום אפשרי לרכוש אותם במחיר נוח ובפרוצדורה פשוטה וקצרה יחסית כל עוד אתם פונים לגורם הנכון אשר מלווה אתכם לאורך הדרך.

שלבים עיקריים בקניית רכב ביבוא אישי

רכישת רכב דרך חברת יבוא אישי רכבים כמו ברמן אוטו גרופ, חברה המהווה חלק מחברה אמריקאית ובעלת סוכנויות בכל רחבי אירופה הופך את התהליך לנוח. עדיין התהליך כולל מספר שלבים שכל אחד מהם נעשה בקפידה רבה, הכל כדי לא לגרום לתקלות מאוחר יותר מול הרשויות. שלבי הרכישה העיקריים הם:

  • פגישה עם נציגי החברה: במהלך פגישה עם נציגי החברה תקבלו את כל ההסברים. אין עוד צורך לחפש יבוא אישי רכב בגוגל על מנת להבין. כל שאלה או התלבטות תקבל מענה בפגישה. אם תהיה התקדמות, תבחרו את סוג הרכב אותו אתם מעוניינים לייבא ואת חבילת האבזור הנלווית אליו.
  • מציאת הרכב בחו”ל ובדיקה מקיפה: עם מתן האישור מצידכם ובחירת הרכב החברה ניגשת מיד לחיפוש הרכב עבורכם במחיר הנוח ביותר. הסוכנויות הרבות של החברה מאפשרות את מציאת הרכב במחירים נוחים ביותר. הרכב נשלח לבדיקה מקיפה שאת תוצאותיה המפורטות תקבלו.
  • רכישת הרכב: כעת נעשית רכישת הרכב כשלרשותכם עומדות אפשרויות שונות כמו רכישתו בטרייד אין, תשלום למכס באופן ישיר ועוד.
  • שליחת הרכב לארץ: החברה דואגת לכל העניינים בהם כרוכה העברת הרכב מחו”ל לארץ, כולל סידור ביטוח יבוא, הצגת המסמכים הנדרשים, דאגה לכל הדרוש עם כניסת הרכב לארץ ועוד.
  • שחרור הרכב מהמכס ובדיקות נלוות: שחרור הרכב מהמכס כרוך אף הוא בביורוקרטיה רבה הכוללת הצגת מסמכים ואישורים שונים. הרכב גם עובר בדיקות שונות, בין היתר בדיקת זיהום אוויר. את כל אלה החברה מבצעת עבורכם.
  • קבלת הרכב: ההליך הסבוך (אך הפשוט ביותר שיכול להיות מבחינתכם) הגיע לסיומו. אתם מקבלים את הרכב בדרך שתבחרו, בקין אם באמצעות הגעתכם אל החברה על מנת לקחת ובין אם על ידי נציג החברה שיביא את הרכב אליכם.