עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

כסאות לפינות אוכל – עץ או מרופד

רכשתם פינת אוכל חדשה ואתם מתלבטים בנוגע לסוג הכיסאות? מעוניינים להחליף את כיסאות פינת האוכל הקיימת? בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מקצועי לבחירת כסאות לפינת האוכל הביתית.

אין זה משנה אם רכשתם לאחרונה פינת אוכל חדשה או שאתם מעוניינים להחליף את הכיסאות בפינת האוכל הישנה, כל רגע יכול להיות זמן מתאים לעיצוב פינת אוכל באמצעות התאמה סגנונית של כיסאות פינת האוכל. יחד עם זאת חשוב לציין שבחירת כסאות לפינת אוכל מעוצבים מהווה חלק ממערכת שיקולים בעיצוב פינת אוכל כגון: גודל פינת האוכל העומדת לרשותכם, היקף השימוש שלכם בפינת האוכל, מספר הכיסאות הנחוצות לכם להשלמת פינת האוכל וכדומה.

כסאות לפינת אוכל –  איזה סוגים קיימים?

כסאות לפינות אוכל מסווגים לשני סוגי כיסאות עיקריים, האחד כולל בתוכו את כל סוגי הכיסאות המיוצרים מעץ, והשני כולל בתוכו את כל סוגי הכיסאות המרופדים לפינת האוכל. כמו כן, תוכלו למצוא כסאות המיוצרים מסוגי מתכות שונים, כאשר מושבי הכיסא מיוצרים מחומרים פלסטיים.

כסאות עץ –יתרונות וחסרונות

כסאות המיוצרים מעץ מלא ואיכותי הם ברוב המקרים כסאות עץ חזקים ועמידים היכולים לשמש אתכם לאורך שנים רבות. כסאות אלו מגיעים במבחר דגמים, כאשר בחלק מהדגמים תוכלו למצוא גם כיסאות עץ המגיעים עם מושבים מרופדים. היתרונות והחסרונות של העץ המלא כוללים בין היתר: עמידות ויציבות לאורך זמן, מראה כפרי וניקוי מהיר בצד של היתרונות, ומנגד, דהיית צבע לאורך זמן ואי – נוחות בישיבה ממושכת (בעיקר על כסאות עץ שאינם מרופדים במושב) בצד של החסרונות.

כסאות מרופדים – יתרונות וחסרונות

גם בקטגוריית כסאות מרופדים לפינת אוכל קיים הפער בין היתרונות והחסרונות של הריפוד, כאשר ברשימת היתרונות תוכלו למצוא: נוחות מקסימאלית גם בזמן ישיבה ממושכת ומראה יוקרתי, ומנגד, ברשימת החסרונות תוכלו למצוא: בלאי העלול להסב נזק בלתי הפיך לריפוד וקושי בניקוי הריפוד מכתמי אוכל נוקשים.

לאן מתאים כל סגנון?

בחירה בין כסאות עץ או כסאות מרופדים לפינת האוכל, היא בראש ובראשונה סוגיה של הסגנון והמראה העיצובי אותו תהיו מעוניינים להקנות לפינת האוכל. כסאות המיוצרים מעץ מלא מותאמים לפינת אוכל כפרית, כאשר מראה העץ המלא משלים את האווירה הכפרית והאינטימית של פינת האוכל. מנגד, כסאות מרופדים מתאימים לפינות אוכל מעוצבות, כאשר היוקרה של הריפוד מעניקה ערך יוקרתי מוסף לפינת האוכל.

כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של כסאות עץ מרופדים, המיוצרים אומנם מעץ מלא, אך מושבי הכיסא נעטפים בסוגי ריפוד שונים כגון: עור או בד.
כסאות בר הם למעשה הבחירה הנפוצה ביותר בישראל לצורך התאמת סט כסאות למערכת המטבח ופינת האוכל, וזאת לנוכח העובדה הפשוטה שהם מאפשרים לכם ליהנות מכל היתרונות הנלווים לכיסאות עץ מלא בשילוב כל היתרונות הנלווים לכיסאות מרופדים.