עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

למה כדאי להשוות ביטוחים?

כיצד אפשר להשקיע בקטן ולהרוויח בגדול?

על השקעות של נדל”ן בחו”ל כבר שמעתם? אם כך מאמר זה ינסה להעביר לכם מידע נוסף שיגרום לכם לחשב את ההשקעות הבאות שלכם בנדל”ן בחו”ל.

לישראלים רבים יש הון צדדי כלשהו שהם חסכו, שברו תוכנית, ירשו ועוד ומכיוון שלא מדובר בהמון כסף (למשל לרכישת דירה שהיא המדד להרבה כסף), הם חושבים שהם לא יכולים לעשות כלום עם הכסף הזה. אז או שהם מכניסים את זה לחשבון בנק ומקבלים בתסכול רב ריבית של 1.5% או שהם שוברים את הראש, מה עוד אפשר לעשות עם זה. 

כאשר אין את הידע הפיננסי הנכון, הכסף הזה שוכב בבנק עם ריבית בלתי סבירה בעליל, בלית ברירה. אין לזה תשואה רווחית וזה לא פלא שהישראלים – רובם עוברים להשקעה בנדל”ן. עם ההון הצדדי שלהם הם יכולים להשקיע בנדל”ן בחו”ל לעשות הרבה כסף, כל חודש. לאור הריביות הנמוכות והעמלות, שדוחקות כל רווח מזערי לקרן זווית, אין יותר מדי אפשרויות בסופו של דבר לעשות משהו עם הכסף הזה.

ישראל איך לומר במילים פשוטות, לא מאירה את פנייה למשקיעים, ובוודאי שלא בתחום הנדל”ן. אבל חו”ל, זה כבר סיפור אחר לגמרי. 

 

יש לכם 5,000 ₪ – תתחילו להשקיע!

לקרן הגשמה- השקעות נדל”ן בחו”ל יש מוצר בשם COFOUND X, המאפשר לכל משק בית בארץ להשתתף בהשקעות נדל”ן בחו”ל גם בהשקעות של 5,000 ₪.

תעשו חישוב מהיר? מה אתם יכולים לעשות עם 5000 ₪, בוודאי שכלום, ובטח שלא בנדל”ן אבל כאשר משתתפים בהשקעות באמצעות קרן של משקיעים, גם למשקיעים שמעוניינים השקעות קטנות למתחילים, יש הזדמנות להשקיע ולהרוויח תשואה נאה. 

במסגרת של הגשמה יש מחלקות המתמחות בשווקים השונים בחו”ל ברמה של פרטי פרטים. אין פה סיכון יש פה סיכוי ועכשיו זה העיתוי הנכון. בהגשמה יש הזדמנויות השקעה הנבדקות ונבחנות מכל הכיוונים ע”י אנאליסטים מומחים בתחומם, וכן עוברות בדיקות משפטיות לבדיקת חוקיות התנאים וההזדמנויות השונות. סוללה של אנשי מקצוע מהטובים ביותר, בוחנת בעין מקצועית ובלתי מתפשרת כל הזדמנות החל מאיתורם של הנכסים, ועד להשלמת כל פרויקט וחלוקת הרווחים למשקיעים.

 מפזרים את ההשקעות בחוכמה 

כולם יודעים שבכל מה שקשור להשקעות- לא שמים את כל הביצים בסל אחד. קוראים לזה פיזור השקעות בחוכמה וזה מה שקרן הגשמה עושה. היא משקיעה את כספכם בכמה אפיקי נדל”ן כדי להבטיח שיהיה פיזור נבון לכסף שלכם, וכך לא תהיו חשופים לסיכונים אלא לסיכויים.