עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

למה כל בעל עסק צריך כרטיס ביקור דיגיטלי?

כולנו מכירים את הכרטיס הביקור מנייר, שלפעמים אוזל, או שאנחנו לפעמים שוכחים אותו בבית. הרשו לי להציג בפניכם את הפתרון החדשני והמתקדם בעולם הדיגיטל.

 

אין בעל עסק שלא מכיר את זה שכאשר צריכים כרטיס ביקור, יש לחשוב על עיצוב מעניין אשר ימשוך את הלקוחות. דבר אשר מצריך להעזר בעזרתו של גרפיקאי, וכמובן לגשת לבית דפוס ולהדפיס כמות מכובדת של כרטיסי ביקור, דבר שיכול לעלות לא מעט, במיוחד אם העסק הינו חדש.

 

הפתרון האולטימטיבי והחדשני לכך, הינו כרטיס ביקור דיגיטלי. כרטיס אשר גם יוצר רושם ראשוני מרשים ומעניין וגם מציג את העסק כחדשני ומתקדם.

 

אז מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיס ביקור דיגיטלי הינו כרטיס ביקור ירוק יותר, וידידותי לסביבה, היות והוא נמצא ברשת האינטרנט. הכרטיס הדיגיטלי מותאם לכל טלפון נייד חכם ובו נמצאים פרטיו של בית העסק.

 

עלות נמוכה

מאחר והכרטיס הינו דיגיטלי ואינו דורש עלויות מיוחדות של עיצוב, ובית דפוס עלותו הינה זולה ביחד לכרטיס הביקור הרגיל מנייר. כמות הכרטיסים אינה מוגבלת, ותמיד ניתן לשלוח אותה ולשתפה עם לקוחות, כך שאין צורך בעלות נוספת. העלות לרוב היא תשלום שנתי, למרות שקיימות חברות שלוקחות תשלום כל חודש.

 

זמינות

תארו לכם מקרה שאתם נמצאים במפגש חברתי של בעלי עסקים שונים ורוצים להעביר ביניכם כרטיסי ביקור. אך למרבה הצער, שכחתם את הכרטיסים בבית או שחלילה אזלו לכם. אחד היתרונות הבולטים של כרטיס ביקור דיגיטלי הינו שהוא תמיד עליכם, הרי המכשיר נייד תמיד עליכם. או שתמיד ניתן לשאול את הנייד של אחד החברים שלידכם.

 

שיתוף

היום בעולם הדיגטלי בו אנחנו נמצאים כל בן אדם מסתובב עם נייד, במילים אחרות ניתן לומר שהלקוחות הפוטנציאלים שלנו כבר עם מכשיר נייד כך שבקלות נוכל להעביר להם את כרטיס הביקור החכם שלנו. הכרטיס הדיגיטלי בנוי בצורה כזו שבלחיצת כפתור ניתן לשתף את כרטיס הביקור לכל אדם שרק נרצה באמצעות מדיות שונות.

 

הצגת מוצרים

יתרון נוסף שיש לכרטיס ביקור דיגיטלי הינה היכולת להציג גלריית תמונות, עם המוצרים שלכם להבדיל מכרטיס ביקור רגיל מנייר. תצוגה של מוצרים ותמונות בכרטיס הביקור הינה בעלת חשיבות רבה היות ואנחנו ברוב המקרים קונים עם העיניים.

 

לסיכום

לכרטיס ביקור דיגיטלי יתרונות רבים על פני כרטיס ביקור מנייר, פעם הבאה שתצטרכו כרטיס ביקור, אל תהססו וצרו לכם כרטיס ביקור דיגיטלי חכם והראו ללקוחות שלכם משהו מתקדם וחדשני.