עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

למה צריך איחוד קרנות פנסיה?

אתם לדוגמה הזמנתם מספר חבילות בדואר. כל חבילה הגיע למקום שונה, ואתם צריכים לאסוף אותם. האם שירות זה הוא טוב עבורכם? האם הוא מתאים? האם הוא מספק? כמובן שלא, הרי החבילות הללו הם שלכם, ושילמתם על דלק בנוסף על מנת לקחת את מה ששייך לכם. דבר דומה קרה עם קרנות הפנסיה שלכם במהלך השנים. מעסיקים מעדיפים לרכז את קרנות הפנסיה של עובדיהם במקום אחד בלבד, שזהו הקרן שהם עובדים מולה. מצב זה יצר בלבול, והכספים של אותם אנשים לפעמים גם נאבדו, אך הכואב ביותר הוא שהאיסוף שלהם עושה עמלה מיותרת. על מנת שלא לעשות זאת, ישנו שירות של איחוד קרנות פנסיה, המציע את הפתרון האולטימטיבי.

כיצד נוצר מצב שבו אנשים פיצלו קרנות פנסיה?

המצב נוצר מהרגע שעברתם לעבודה חדשה. המעסיק לא מפקיד את הפנסיה לאותה קרן שהשתייכתם מקודם, אלא פותח עבורכם קרן פנסיה חדשה, ומפקיד את כספיכם לשם.

מה יוצר מצב זה של פיזור הקרנות?

המצב שנוצר הוא שאנשים פנסיונרים רבים הגיעו על מנת לקחת את הכסף שלהם, ולקבל את מה שמגיע להם. הכסף מאותם קרנות פנסיה הוא כסף שיוצא על ידי תשלום של עמלה מסוימת. האגרה שמשלמים עליה על מנת להוציא את הכסף, היא לא נמוכה. נוצר מצב שאנשים משלמים לכל קרן אגרה בנפרד במקום לשלם כסף לקרן אחת בלבד.

כיצד מבצעים איחוד קרנות פנסיה?

את האיחוד מבצעים בצורה פשוטה. פונים לחברה מוסמכת שיכולה לעשות זאת, ועושים איחוד קרנות פנסיה. את האיחוד הם מבצעים עבורכם במחיר סמלי.

צרו קשר עוד היום, אין סיבה שתמשיכו לשלם סכומים גדולים לכלל קרנות הפנסיה כאשר אתם יכולים לחסוך לעצמכם הכל בתשלום אחד לחברת איחוד קרנות פנסיה.