עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

לשדרג כל מאורע שמח עם בלונים

ידוע שבכל מה שנוגע לאירועים ושמחות, ישנם טרנדים חולפים. רובוטים שיורים לייזר ומלווים חוגגי בר ובת מצווה, עשן סמיך לרחבת הריקודים, תאורה אולטרה סגולה בדיסקוטקים ועוד. אך לצדם של טרנדים חולפים אלו, ישנם שדרוגים קלאסיים שמנצחים את מבחן הזמן.

במאמר הבא נרצה להתייחס לבלונים – פריט דקורטיבי שאזכורים לו ניתן עוד למצוא בכתבים של התרבות הסינית העתיקה, מצרים ועד לשבטי האינקה של אמריקה התיכונה והדרומית.

אמנות בבלונים

אתם וודאי שואלים את עצמכם עד כמה ניתן לשדרג אירוע עם בלונים. אז נכון, מרביתנו מכירים אותם בשקיות חיסכון בצרכניות השונות, אך הבלונים עשו כברת דרך ארוכה לאורך השנים וכיום הם משמשים לשפע רב של אירועים חגיגיים.

קיר או שער בלונים

דרך אחת באמצעותה ניתן לשדרג כל חגיגה היא עם קיר או שער העשוי כולו מבלונים. אין מדובר בפרויקט שניתן לעשותו לבד, ומוטב לשכור את שירותיהם של אמני בלונים המרכיבים יצירות ענק בתוך אולמות האירועים.

מדובר בעיצוב יוקרתי שנפוץ בעיקר באירועים נוצצים דוגמת כנסים וחתונות.

פריטים מבלונים

החל מכובעים ודרך שרביטים ועד לשלל צורות ובעלי חיים. הכנת פריטים מעוצבים מבלונים נפוצה בעיקר כאטרקציות לבת ובר מצווה שבהן נהוג להפעיל את הנוכחים. אגב, לעתים מה שנשמע ילדותי או מתאים למבגרים, עשוי בהחלט לעבוד גם על מבוגרים. אט אט, ניתן לראות את האטרקציה המובילה הזו גם בחתונות בה המזומנים משתטים ונהנים!

קישוטים לחדר

רוצים לעשות הפתעה לאדם קרוב? ניתן בהחלט לקשט את החדר באופן עצמאי, אך באמצעות אמן בלונים, תוכלו לשדרג את הניראות ולהפוך את חלל החדר לאירוע בפני עצמו. אמני בלונים יודעים לבחור את הצבעים הנכונים, והם מביאים עמם שפע של בלונים מחומרי גלם יוקרתיים.

מחפשים לשדרג כל אירוע? בלונים יכולים להתאים למגוון עשיר של אירועים וימי שמחה!