עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מאיפה ניתן להשיג מפיצי ריח לקניונים?

כשאתם מבקשים להסדיר מפיצי ריח לקניונים – חשוב לדעת לבחור אותם נכון. כאשר זו הרכישה הראשונה שלכם כאנשי מחלקת רכש – מוטב להשקיע בבחירת החברה שתספק את המוצר על מנת להבטיח שהוא אכן יתאים לקניון בו אתם עובדים. שלא תהיה טעות: אין מפיצי ריח לא טובים, יש כאלו פשוט לא מתאימים לסביבות עבודה מסוימות.

לדוגמה, אם מחשבים על פי גודל החדר, הכי בסיסי להחליט שהדבר יתבצע על סמך גודל שטח הפיזור המופיע על גבי המארז. למה זו טעות? משום שלא כל חדר הוא חדר מסחר רגיל עם ריח נייטרלי? מה אם יש לכם בקניון חדר קטן בגודל 5×4 מ’ המשמש כשירותים, או חדר בגודל 10×6 מ”ר המשמש כמקום פינוי האשפה? בחדרים כאלו חובה להציב מפיצי ריח שנועדו, במקור, לחדרים גדולים מהם. כמה גדולים? על כך בדיוק יש להיוועץ עם חברת מפיצי ריח מנוסה ואחראית.

פנו לחברת מפיצי ריח בעלת ניסיון באפיון תשתית זו עבור קניונים

קניון אינו מורכב רק מחנות הבגדים ומחנויות מוצרי הטכנולוגיה והספורט. בקניון – חדרי שירות רבים אשר אי-טיפול נכון בהם עשוי להעיב על הבילוי כולו. אדם שנכנס לקניון מפואר אך נדרש להתארח בתא שירותים לא מתוחזק או ליטול את ידיו בכיור שנמצא בחדר המדיף ריח צחנה – לא ישוש לחזור למקום הזה מרצונו החופשי. בחירת מפיצי הריח לאותם חדרים היא האומנות האמיתית באפיון. אם בוחרים מפיצי ריח חשמליים עם שטח פיזור קטן מדי, הם יעמדו כפיל לבן ולא ישפיעו על הנעשה. מאידך, בחירת מפיץ ריח עם שטח פיזור גדול ממה שצריך תיצור בחדר ריח דחוס וחריף הדומה לזה של ספריי מטהר אוויר שהשתמשו בו בהפרזה.

העבודה המקצועית של חברת מפיצי ריח חשמליים היא לבחור בדיוק את הדגם שיעשה לאורחים שלכם טוב על הנשמה כשהם מתארחים בשירותים, במלתחות ובמחתלות השונות. כמובן שחברה כזו תוכל לדאוג גם להסדרת מפיצי ריח חשמליים שיתאימו לחנויות הקניונים.

בחירה בחברת מפיצי ריח טובה היא בחירה בתחזוקה נכונה וראויה עבורם

מפיצי ריח מהווים הוצאה לא רק בשל רכישתם הראשונית, אלא בעיקר משום שמדובר בהוצאה מתכלה על חומר מילוי. זה מסופק באיכות על ידי נציגי חברת מפיצי ריח חשמליים בהינתן שמפיצי הריח שלכם התרוקנו. נציגי החברה יעמדו לשירותכם לאספקת מילוי למפיצי ריח בהידרשם.

מפיצי ריח לקניונים מחברת Odora מפיצי ריח

מפיצי הריח של חברת Odora מפיצי ריח הנם אמצעי בוטיק לנטרול ריחות רעים והפצת ארומה מחמיאה בכל חדר. מהחנויות ועד חדרי השירות בקניון – תרשת עבורכם החברה תשתית הפצת ריח בלתי נשכחת שתגרום לכל לקוח ליהנות משהותו באתרכם. למידע נוסף לנו לנציגי חברת Odora מפיצי ריח.

תגיות: