עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מגנטים לאירועים בבאר שבע

מגנטים לאירועים בב”ש- בירת הנגב מצטלמת נפלא

למי שאינו חי את החלק במדינה שמחוץ למדינת תל אביב ופרבריה, נדמה לעיתים כי כל יציאה אל עבר ירושלים, הצפון או הדרום כמוה כנסיעה לחו”ל הדורשת הכנות, סבב טלפונים מקדים, הצטיידות במכשירי ניווט מתקדמים, גם כאלו שהם שיא הקדמה הטכנולוגית וגם כאלו שהם יותר מסורתיים, דוגמת מפות, לכל מקרה שלא יקרה, ואולי אין קליטת לוויינים על כביש 6 דרום.

מעבר לציניות הזו, הרי שאירועים בדרום הארץ, ובמיוחד בעיר באר שבע, נחשבים לאירועים חמים יותר ומשפחתיים יותר. כמי שמצלמים, עורכים ומפיקים מגנטים לאירועים בבאר שבע, ולא חדשים בתחום, אנו יכולים להעיד כי היציאה מאזור גוש דן ומהעיר הגדולה, מוציאה מהאורחים גם את אווירת החופש והחירות לעשות שמח וליהנות באמת, ולא כחלק ממחויבות סוציאלית וחברתית מקובלת. היכולת להשתחרר מהכבלים ולפתוח קצת את כפתורי חליפת העסקים הרגילה על מנת לשמח חתן בר מצווה, לשמוח בשמחת זוג צעיר שמתחתן או להביא לידי חיוך אדם מבוגר שהגיע לגבורות ושמח לראות את כל משפחתו, חבריו ואהוביו מגיעים בשבילו, היא המאפשרת לנו להגשים חלומות ולהנציח כראוי שמחות משפחתיות באמצעות מגנטים לאירועים בב”ש.

לא מעט דובר על היותה של באר שבע, והדרום בכלל, אזור של מערב פרוע ושל חוסר סדר, משמעת או חוק, ואין כמו עריכת אירוע באחד מאולמות האירועים ומגני האירועים המרהיבים והמתקדמים של העיר על מנת לגלות עד כמה האמת רחוקה מלהיות כזו. מי שיביט על מגנטים לאירועים בב”ש אל מול מגנטים לאירועים ממקומות אחרים, לא יוכל להבחין בשום הבדל או בשום דבר המעיב על השמחה ועל האירוע, וכי אנשים יפים, מחייכים ומאושרים ניתן למצוא בכל מקום שבו יש חגיגה, שמחה ורצון לגרום למישהו אחר אושר, סיפוק והרגשה טובה. 

לבירת הנגב, באר שבע, אין במה להתבייש ואולי נהפוך הוא, עליה להתגאות שבאזור שבו היה קשה מאוד להתקיים ולהתפתח, הצליחה העיר למנף ולקדם את עצמה עד למעמד של אחת הערים הגדולות, הראויות והמוצלחות ביותר בישראל, מבחינת רפואה, חינוך, תרבות וגם בילוי, ואצלנו, ואצל לקוחותינו, יש אלפי מגנטים לאירועים בבאר שבע, שיעידו על נכונות הדבר.

כתבה באדיבות האתר גו אינדקס