עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מדוע טבעות בעיצוב וינטאז' מיוחדות יותר?

כל גבר מגיע אל חנות התכשיטים עם קווים מאפיינים שונים שהוא היה רוצה שיהיו חלק מטבעת האירוסין. מנגד, אם יש משהו משותף לכל הגברים הוא הרצון לבחון דגמים שונים של טבעות אירוסין מיוחדות. אירוע מיוחד כמו הצעת הנישואין אכן מצדיק טבעת מיוחדת, כאשר השאלה הגדולה היא מה הופך טבעת אירוסין לכזו שהינה מיוחדת? בחירתכם בטבעות בעיצוב וינטאז' מסתמנת כבחירה טובה מאד בכל הקשור לטבעות מיוחדות…

 

הנטייה הטבעית: ללכת כמה שיותר אחר המודרנה

מרבית הגברים המגיעים אל חנויות התכשיטים במטרה לרכוש טבעת אירוסין, בוחרים בטבעות הטרנדיות ביותר. טבעות אלו מעוצבות על פי מגמות עכשוויות, כאשר הבחירה בהן טבעית עבור רבים שכן הם רוצים להעניק טבעת ברוח התקופה. למרות שניתן למצוא טבעות אירוסין מיוחדות בעיצוב מודרני, נדמה כי אפקט הייחוד לעתים מעט נפגע מאחר ומדובר על הטבעות הפופולאריות ביותר. ישנה דרך בטוחה להעניק טבעת מפתיעה, מרגשת ושונה היא באמצעת טבעות המעוצבות בעיצוב הוינטאז'.

 

טבעת וינטאז': אלמנטים עיצוביים משנים קודמות

תרבות הוינטאז' נמצאת כיום בשיאה, וניתן לא למצוא אך ורק טבעות אירוסין מיוחדות בעיצוב זה, אלא גם רהיטים, פריטי לבוש, תכשיטים ואפילו אקססוריז ישנים שנמצאים כיום במגמת חזרה כדוגמת פטיפונים. טבעות אלו הינן טבעות חדשות הנמכרות כיד ראשונה, כאשר מה שהופך אותן לוינטאז' הוא אך ורק העיצוב שלהן. מדובר על קווים עיצוביים שהיו נוכחים לפני שנים רבות, כך שטבעת זו מגלמת בתוכה קו נוסטלגי, רומנטי ותמים יותר.

 

האם טבעת זו יכולה להתאים לאחת שלך?

טבעות אירוסין מיוחדות יכולות להיות טבעות שנרכשו מכל סקטור. הדרך להפוך את הטבעת למיוחדת ביותר עם איתור צורך והתאמת פתרון אליו. כך לדוגמא, אם בת הזוג אוהבת תכשיטים מעוצבים מאד, והיא נוטה לרכוש תכשיטים בשווקי יד שנייה – ישנה סבירות גבוהה מאד שהטבעת שתהיה חביבה עליה יותר מכל טבעת אחרת היא טבעת בסגנון הוינטאז'. מנגד, אם בת הזוג אוהבת מעצבים עכשוויים והיא עוקבת אחר מגמות האופנה הטרנדיות ביותר – טבעת קלאסית בעיצוב מודרני עדכני תהיה המתאימה ביותר עבורה.