עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מדוע לבצע השתלות שיניים בהרדמה מלאה?

כאשר אנו מבצעים טיפולי שיניים אחד הדברים המטרידים אותנו בצורה האקוטית ביותר הוא הכאב הנלווה לטיפולים. כאב הוא דבר מפחיד ביותר שבגינו הרבה מאוד אנשים מתנזרים מרופא שינים ובוחרים לא ללכת אליו. אחד הדברים הכואבים ביותר שניתן לבצע אצל רופא השיניים הוא השתלת שיניים. בדיוק בשביל זה בכדי להימנע מהכאב הנלווה להשתלה ניתן לבצע השתלה בהרדמה מלאה. בהרדמה מלאה אנו לא מרגישים את הכאב הנלווה לטיפול השיניים ומדובר ביתרון עצום לרבים הצריכים לעבור את הטיפול אך מפחדים ממנו. הרדמה מלאה היא אכן פתרון מצוין לביצוע של השתלות שיניים ורבים יעידו על כך.

מדוע לבצע השתלת שיניים בהרדמה מלאה אצל ד”ר סלוק?

אחד הדברים בהם מתמחה ד”ר סלוק הוא הרדמה מלאה לביצוע של השתלות שיניים. ד”ר סלוק מבין כי רבים מעדיפים לבצע הרדמה מלאה בכדי להשתיל את השיניים ולכן הוא מאפשר את ביצוע העבודה הזו. עם זאת, עקב הרצון לשמור על בטיחותו של המטופל הרדמה מלאה אצל ד”ר סלוק תיערך רק בחדר ניתוח של בית חולים. כך בטיחות החולה נשמרת וזהו ערך עליון אצל ד”ר סלוק. ישנם דברים בהם לא מתפשרים וזהו אחד מהם והכול בכדי לשמור על בריאות המטופל. ד”ר סלוק יעניק לכם את הטיפול הטוב ביותר וזאת עקב המומחיות הרבה שצבר לאורך השנים בטיפול בהשתלות שיניים.

המאמר נכתב על ידי ירון זיו