עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מדידות עם מעצבת השמלה – למה הן נועדו?

שמלת הכלה אינה שונה רק במשמעות שהיא מגלמת בתוכה ובנראות היוקרתית שלה: בעוד שמלות אחרות בחייך רכשת ברגעים ספורים, שמלת כלה הינה שמלה שנבנית בהדרגה בהתאם לצרכים שלך, לרצונות שלך ולמידות גופך. מעצבת השמלה שלך תיפגש איתך לפגישת היכרות שבה תהיה לך הזדמנות לשקף את שמלת החלומות שלך ולפשט אותה – מהצבע, דרך הגיזרה ועד סוג  הבד. מיד לאחר מכן יוצגו בפניך כמה דגמים העונים על הצרכים שלך, ובהמשך יהיו הפגישות שהמטרה שלהן היא המדידות.

מדידה אחת בלבד? במקרים נדירים:

כאמור, שמלות כלה הן שמלות שלא בוחרים ברגע אחד, אלא שמדובר על כמה פגישות שונות המתבצעות בין המעצבת ובין הכלה העתידית. יחד עם זאת, לא ניתן לשלול מקרים בהם הגיעו כלות אל בוטיק השמלות, בחרו דגם וגם סגרו אותו. מדובר על מקרים נדירים בהם השמלה כפי שהיא הוצגה בבוטיק השמלות, ענתה במאת האחוזים על הצורך של הכלות – גם מבחינת נראות השמלה וגם מבחינת המידה שהייתה מדויקת לגופן. לרוב, נדרשות לפחות שלוש פגישות שונות על מנת לדייק את השמלה ולהפוך אותה לשמלה הראויה לתואר “שמלת חלומות”.

ההזדמנות של המעצבת לשנות, לשפר ולהתאים:

מעצבי שמלות כלה עושים הכל על מנת להבטיח את שביעות הרצון של הכלות. על כן, פגישת המדידות היא פגישה שכל מטרתה לבצע שיפורים בשמלה – עד לרגע בו תרגישי כי את לובשת תוצר מושלם. המרווח בין כל פגישת מדידות הוא לרוב בין שבועיים לשלושה, כאשר בכל שלב שכזה מתמקדים ברובד אחר: פעם אחת מדייקים את השמלה מבחינת המידה, פעם אחרת מוסיפים עיטורים לבקשתך ופעם אחרת מנקים ומחדשים את השמלה עבורך. מדובר על תהליך מרגש ועל דרך מפרה שדרכה את יוצרת גם קשר רגשי עם השמלה שתזכה אותך בתואר כלה.

דיוקים אחרונים עד רגע לפני האירוע:

כמה זמן לפני האירוע מתבצעת המדידה האחרונה? מדובר על שאלה שהתשובה לה פתוחה ומשתנה בין כלה לכלה. כידוע, ישנן כלות המעוניינות להשיל כמה קילוגרמים לפני האירוע שלהן, כך שכדאי לבצע את המדידה האחרונה כשבוע לערך לפני האירוע – זאת בכדי להבטיח כי השמלה אכן במידה המדוייקת בהתאם לכלה. מעצבי שמלות כלה מובילים ידעו לחלק את המדידות במרווחים נכונים, תוך שתקבלי מענה איכותי ומלא לכל בקשה שלא תהיה. שמלת הכלה שלך תהפוך לשמלה אייקונית – כזו שתמיד יהיה לך נעים להיזכר בה ולצפות בה שוב בתמונות.