עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מדרסים אורטופדיים המלצות

מדרסים הם פריט לבוש חשוב מאוד על מנת למנוע פציעות בכפות הרגליים שלכם. אם כבר החלטתם ללבוש מדרסים אל תחפשו איזה מדרסים הכי טובים, תדעו שהעדיפות היא ללבוש מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית לכף רגל שלכם כמובן. המדרס המותאם אמור לשבת בדיוק של 100% על כף הרגל מבלי לזוז, בנוסף צריך לשמור כאשר תדרכו על כף הרגל.

בשוק הישראלי, קיימים מספר סוגי מדרסים שונים כגון, מדרסים מיוחדים לחיילים, מדרסים לילדים, מדרסים לנעלי עקב לבנות, מדרס לספורטאים ועוד סוגים שונים.

מדרסים בהתאמה אישית תוכלו בדרך כלל למצוא רק במקומות עם אורטוטיסים מומחים ולא בקופות החולים. קופות החולים מספקים מדרסים זולים ולא איכותיים. כאשר תלכו למכון שכל עיסוקו הוא יצירת מדרסים, תצטרכו לעשות בדיקה מקיפה לכף רגלכם בשביל לקבל התאמה אישית מלאה. (בדרך כלל בדיקה זו תהיה בחינם).

קיימים מגוון שחקנים מובילים בשוק הייצור, אנו נמנה כמה מהם היום וניתן לכם המלצות על מדרסים:

  1. FootXpert – פוטאקספרט הוקמה ע”י רועי קגן במטרה לתת פתרון קל, זמין ונגיש לכאלו אשר צריכים לקנות מדרסים אורטופדיים.
  2. עקב אכילס – מכון אורטופדי אשר הוקם בשנת 1997 על ידי רפאל קייקוב.
  3. רשת אבידור – רשת אבידור הוקמה בשנת 1939 המונה כיום כ- 14 סניפים.
  4. א.א. אורטופדיה וספורט – ספק משרד הבטחון, אשר מונים כיום כ- 18 סניפים בפריסה ארצית.

אלו רק מספר מצומצם של חנויות ורשתות אשר מתעסקות בייצור מדרסים בהתאמה אישית אך המומלצים ביותר. כמו-כן חשוב לפני הרכישה לקרוא חוות דעת של לקוחות אחרים אשר כבר רכשו מדרסים אורטופדיים.