עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מדרסים איכותיים עד 100 ש"ח?

הרבה אנשים אינם יודעים שמדרסים אורטופדיים איכותיים עולה הרבה יותר מ- 100 ש"ח, מדרסים איכותיים המורכבים ממספר שכבות שכוללות מניעת הזעה, בלימת זעזועים ועוד יכולים להגיע למחיר של 1800 ש"ח ויותר. מדרסים אלו בדרך כלל ייוצרו אישית בהתאם לגודל כף הרגל שלכם לאחר שעשיתם סדרת בדיקות מעבדה.

כאשר אנו מתכוונים לעשות מדרסים איכותיים, חשוב לעשות בדיקות עם מכשור מתקדם בעל סנסורים רבים אשר מנטר את כף הרגל בזמן הליכה או ריצה בכדי שיתן דיוק לגבי ייצור המדרס.

מחירו של המדרס נקבע על ידי מגוון רחב של פרמטרים, כגון עלות הבדיקה, יש כאלו מכוני מדרסים אשר לוקחים כסף על הבדיקה, כמה שכבות המדרס מכיל, סוג המדרס (אם מדובר במדרס לספורט, לכדורגל, לכדוריד, למטייל ועוד סוגים שונים) ובאילו חומרים משתמשים בהכנת המדרס ועוד.

לפיכך ניתן להבין מהמאמר שלצערנו אין אפשרות לקנות מדרסים איכותיים עד 100 ש"ח ונצטרך להשקיע יותר כסף בכדי לקבל הגנה מלאה לכף רגל שלנו.

חשוב לציין שהמדרסים אשר קופות החולים מספקים הם אינם איכותיים כמו מדרסים בהתאמה אישית, הם דקים ולא יעילים, שלא נדבר על אי-התאמה לכף רגל ולנעל שלנו.

המאמר נכתב בשיתוף עם רועי קגן מ https://www.footxpert.co.il, רועי הוא אורטוטיסט מומחה אשר מייצר את המדרסים בהתאמה אישית אליכם, פוט אקספרט עושה בדיקה חינם.