עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מהי השקעה בנדל”ן מסחרי

השקעה בנדל”ן המסחרי יכולה להניב תשואה גבוהה מזו של עסקה בנדל”ן למגורים. אם תשואה טובה מהשכרת דירה מסתכמת בכ-3%-4% לשנה, הרי שתשואה טובה בהשכרת נכס מסחרי יכולה להגיע ל-6-8% בשנה.  

גופים ועסקים שונים, צוברים מוניטין ומזוהים עם המקום והאזור שבו הם יושבים, עובדה זו גורמת לגופים אלו להישאר כשוכרים קבועים ויציבים ומנע עלויות של חילופי שוכרים, שיפוצים וכדומה.

בשונה מנדל”ן פרטי, ניתן לקזז הוצאות לצורך מס כולל הוצאות ריבית של המשכנתה.

|  חברת נדלנטים מתמחה בשוק הנדל”ן ומציג לכם מבחר גדול של משרדים למכירה בתל אביב ומרכז, משרדים להשכרה בתל אביב ובכל הארץ.

נדלנטים  תיווך משרדים – מובילה ביזום שיווק ותחווך של נדלן מסחרי עם התמחות בולטת של רכישה והשכרת משרדים, בניינים וחנויות.

משקיע בנדל”ן מסחרי או כזה שמתכנן להשקיע צריך להיות  כל הזמן עם אצבע על הדופק. המשקיע בנדל”ן המסחרי חייב להיות בעל חושים חדים וכאשר נתקל בהזדמנות אטרקטיבית – לא להתמהמה, אלא לבצע בדיקה מהירה ולהחליט אם העסקה כדאית או לא. מנגד, בעל הנכס חייב לזהות במהירות אם יש בעיות על מנת לצאת מהעסקה , לממש את הנכס , הכל כפוף כמובן למכלול השיקולים שלו כמשקיע.

.