עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מה ההבדל בין עיצוב מטבח קטן לעומת מטבח גדול?

רבים תוהים מהן הפעולות שיש לעשות בשביל לגרום גם לחדר קטן מאד להפוך למטבח יוקרתי, ובמה זה שונה מעיצוב חדר גדול ומרווח. בעוד אשר רוב הציבור סבור כי התשובה לכך טמונה באילוצים, כלומר בהצבת פחות משטחי עבודה וציוד במטבח הקטן, האמת היא שזהו רק חלק מההבדל. כל הגישה לטיפול במטבח קטן שונה בתכלית ממטבח גדול, ולא רק ברמה האופרטיבית (מקום פנוי ומשאבים) אלא גם ברמה הדקורטיבית.

עיצוב מטבח קטן – כל הסודות

על מנת לעצב מטבח קטן, יש להכיר תחילה את המגבלות של החדר. על כן, נתחיל ב- FUNDAMENTALS (ביסודות) אותם חלקכם מכירים, ונמשיך משם למידע נדיר יותר בנושא. ובכן, מטבח קטן מאלץ את המעצב לחשוב על אביזרי החובה, ורק עליהם. האם אי למטבח בא בחשבון במטבח כזה? כנראה שלא, לעומת משטח עבודה רגיל – שכן צריך להילקח בחשבון. האם מתחת לאותו משטח יהיה ניתן למקם ארונות? מעט מאד, כי יש צורך להציב שם תנור מוטמע. בשיטתיות זו יש להגיע לנוסחה שגם תגרום לכל תכולת המטבח להיות בו וגם תספק לדייר מקום פנוי בקנה מידה הגיוני. אבל – בנוסף לאלמנט הפונקציונאלי ישנו האלמנט העיצובי ולגביו אין מידע רב ברשת. כשמעצבים מטבח קטן, בחירת ארון קטן ושיש עבודה קטן אינה מספיקה לכשעצמה. יש לבחון מהם הרכיבים הללו, האם הבטנה שלהם עבה או דקה? האם הידיות בארון גדולות או קטנות? ובמטבח קטן, תמיד תבחרו חלקים קטנים. חלקים גדולים ובולטים פשוט יצרו בו עיצוב מגושם עם פרספקטיבה לקויה.

עיצוב מטבח גדול – טיפים לתכנון

חשוב מאד להקצעות את משאבי החדר על פי דרככם בטרם תיגשו לחנות המטבחים. מטבחים מעוצבים עם אי למטבח או בלעדיו, עם ארונות למטה, או רק במעלה משטח העבודה, וכד’. כשקווי הבסיס התכנוניים ברורים לכם, ניתן ליישם אותם בבחירת המטבח בפועל.

מטבחי דניאל – עיצוב מטבחים ביתיים דקורטיביים

בחברת מטבחי דניאל יעברו אתכם על מפרטים מלאים של מטבחים ויסייעו לכם לבחור את הטוב ביותר לביתכם. אנו נשקוד על עיצוב המטבח ונדאג שהוא יתאים לעיצובו של הבית. בנוסף, אנו נספק את כל הציוד המשוכלל ביותר, שיסמל את העידן המודרני, בליווי ארונות והתקני שיש דקורטיביים ומהודרים. אנו מעצבים מטבח קטן או מטבח גדול לבקשת הלקוח, בהתאם לאילוצים בחדר המיועד.