עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מה היא הרמת סינוס

הרמת סינוסים מתבצעת במהלך תקופת ההכנה של רצפת הסינוסים או כאשר אנו מבצעים את ניתוח הסינוסים. כל אחד מתהליכים אלה יכול להתבצע בדרכים שונות, אך כולם נעשים בו-זמנית. הרמת סינוסים: ההליך בפועל לפעמים אדם צריך להיות פנה לצד ויש להכניס עצם נוספת כדי לפתוח את החלל בין רצפת הסינוסים לעצם האחורית.

כמה זמן החלמה הרמת הסינוס

אם אין מספיק מקום, זה אומר שלא יהיה מספיק מקום לשתל מה שאומר שאין ניתוח. והשן אז לא ניתנת להשתלה. עם עצם נוספת בלסת אנחנו יכולים לחזור על השתל ולתת את הכמות המקסימלית של עצם עם הסיכוי הגבוה ביותר להצלחה. הרמת סינוסים בדרך כלל צריך יום עד יומיים של החלמה לפני הניתוח מבוצע שוב. הפעם נסיר את השן וניצור חלל גדול יותר עם תוסף עצם הרמת סינוסים שיאפשר להשתיל היטב את השתל. הרמת סינוס: טיפים להצלחה

ניתוח סינוסים
הליך זה יכול להתבצע עם או בלי שתל כמו הדבר החשוב ביותר הוא לבצע את הניתוח בבטחה ובאופן מקצועי ככל האפשר. הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לדבר עם רופא השיניים שלך שימליץ לך. מומלץ לעשות זאת עוד לפני שאתה מתחיל לדבר על ניתוח סינוסים. רופא השיניים שלך הולך לראות אותך כמה פעמים לפני הניתוח. לאחר ביקורים אלה תדע אם אתה צריך מעלית סינוס בכלל, אם אתה יכול פשוט לפתוח את החלל בין העצם והלסת או אם יש שתל. הרמת סינוסים היא ניתוח מורכב. אזורים מסוימים של עצם הם קצת יותר קשה מאחרים. כאשר אתה מתכנן את הניתוח הזה אתה צריך לתכנן יש שתל לעשות הרמת סינוסים במקום ניתוח סינוס מסורתי. אם אין לך מספיק עצם, או אם היא רכה מדי, הרמת סינוסים היא אפשרות טובה יותר.

מה חשוב לדעת

יש כמה דברים שיכולים לעזור לך לקבל קצת עצם נוספת כדי להקל קצת על רופא השיניים שלך כדי להפוך את הניתוח קצת יותר חלק. אתה צריך צלחת בעת ביצוע הרמת סינוסים אבל האידיאלי אחד הוא לא קרמיקה או טיטניום אחד. צלחת פלסטיק בצפיפות גבוהה משמשת וזו אפשרות טובה. טיפ נוסף הוא שאתה צריך אנטיביוטיקה במקרה שיש לך זיהום. האנטיביוטיקה לעזור להרוג את הזיהום כך שזה לא יהיה בעיה להיפטר ממנו במהירות. אכילה לפני ואחרי הניתוח תעזור לנקות את הגרון ולמנוע זיהומים. אתה גם צריך להתכונן לניתוח גם כן. זה כולל; לוקח את כל התרופות הנחוצות, מקבל מספיק מנוחה, אכילה ושתייה מספיק ומנוחה היטב. חשוב גם לשתות כמה נוזלים ברורים במהלך ההליך כדי לוודא שאתה גם לח ולקחת משככי כאבים כאשר אתה צריך אותם. הרמת סינוסים היא הדרך הטובה והברטוחת ביותר להשתיל את השן במקומה. אם יש לך שן שבורה שאתה מחפש תחליף, ודא כי רופא השיניים ביצע את הניתוח לפניך. זה יכול להיות כואב ורופא השיניים שלך הוא האדם הטוב ביותר לייעץ לך על מה שאתה יכול לעשות במצב זה. על ידי שמירה חיובית ודיבור עם רופא השיניים שלך, אתה יכול לקבל את התוצאות הטובות ביותר עם הליך זה.

מה אתה עושה אם אתה מתכנן הרמת?

-צריך לדבר עם רופא השיניים ולברר מה הבחירה הטובה ביותר בשבילך. -צריך לקבל ציטוט. -אם כבר מדברים על מה שהולך לקרות. -קבל תאריך ניתוח. -אחרי הניתוח תצטרך להחלים. -יהיה עליך לשמור על הלסת רכה ולהשתמש במזון ומשקאות קלים במשך מספר שבועות. -קח משככי כאבים. -קבל טיפים על ריפוי.

דבר אחד שאנחנו תמיד ממליצים לכולם, לפני שיש כל הליך נעשה, הוא לדבר עם רופא השיניים שלך בהקדם האפשרי. כמו כן, לשמור על קשר איתם במרווחי זמן קבועים במהלך תהליך הריפוי. חשוב מאוד לטפל בשיניים שלך כמיטב יכולתך.

רוצים לקרוא עוד מאמרים למידע נוסף https://www.kashio.co.il/