עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מה כדאי? גן אירועים עם אולם או ישיבה בחוץ

בעת תכנון של אירוע משמח כמו חתונה או בר מצווה, תמיד קיימת ההתלבטות האם לחגוג בגן אירועים שיש בו גם אולם ורק החופה והבופה מתנהלים בחוץ או שכדאי שכל האירוע יתנהל בחוץ? אז ריכזנו את כל היתרונות של כל אחת מן האפשרויות, כך שתוכלו לבחור בעצמכם בצורה מושכלת יותר.

היתרונות שקיימים בגן אירועים עם אולם

  1. יש מזגן – ביום קיץ שהערב בו לח, אתם יכולים להיות בטוחים שבתוך האולם יהיה הרבה יותר נעים עבור האורחים שלכם לרקוד. כמו כן, בחודשים אוקטובר נובמבר, לרוב עדיין חם, אך בערב, עשויות להיות טיפות גשם. אולם האירועים הוא בהחלט חשוב במקרים אלו ויש לזה יתרון.
  2. אפשר להנות מכל העולמות גן אירועים בפתח תקווה שמציע לכם גם גן אירועים וגם אולם אירועים, מאפשר לכם להנות מכל העולמות. אתם נהנים בחלקו הראשון של האירוע מהיופי שיש בגן עצמו ולאחר מכן, אתם נכנסים לאולם ונהנים מכל היתרונות שקיימים בו. למעשה אפשר לומר שזו אופציה ממש טובה עבורכם.

היתרונות שקיימים בגן אירועים שכל האירוע מתנהל בחוץ

  1. יופי – אין החלפה ליופי שקיים בגן אירועים שכל האירוע מתקיים בו. האווירה היא קייצית ומגניבה, נותנת תחושה של כיף שלא ניתן להשיג באולם.
  2. עיצוב – כאשר האירוע מתנהל בחוץ, רוב העיצוב הוא עיצוב קיים ובכך אתם משלמים פחות על עיצוב ייחודי.

אז במה לבחור?

זה תלוי הרבה בכם. רוב הזוגות בוחרים בגן שהוא גם אולם על מנת לספק עבור האורחים את הנוחות שהם מעוניינים בה. בסופו של דבר אף אחד לא מעוניין לסבול בלחות וכל הנשים מתבאסות שהפן מתנפח להן. כמו כן, זה גם ממש לא נעים להיות בחוץ כשמתחילות טיפות גשם. תמיד זה יהיה הרבה יותר נעים כאשר יש מקום סגור.

בשורה התחתונה, בגן אירועים עם אולם יש הכל מהכל. אתם נהנים מעיצוב חיצוני יפייפה וגם מאולם שמתכתב לעיצוב הזה ונהנים מכל מה שיש להם להציע. אם אנחנו צריכים לבחור, זה מה שנבחר, אך אם החלום שלכם תמיד היה חתונה בחוץ, לכו על זה ותבדקו עם האולם שיש להם מצננים שיהפכו את האווירה להרבה יותר נעימה עבור האורחים. ובאופן כללי, אם יש בריכה לאולם, ציינו זאת בהזמנה כדי שהאורחים יוכלו להתכונן לכך ולהנות מהמים כאשר ירגישו שכבר ממש חם להם.