עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מה צריך להיות החזון של חברת אבטחה טובה?

כל חברה ראויה לשמה צריכה להתנהל על פי חזון מנחה, סט של ערכים ומטרות לשאוף אליהם ולפעול לפיהם. גם חברות אבטחה טובות ראוי שיתנהלו באופן זה. ממה יכול להיות מורכב חזון של חברת אבטחה?

 

מקצועיות

מעל הכל, על חברת האבטחה לשאוף למירב המקצועיות בפעולותיה ובאנשים המרכיבים אותה. יש לבחור צוות בעל כישורים מתאימים, בעל ניסיון והכשרה, ולדאוג לו להכשרה מתאימה נוספת על פי הצורך. יש לדאוג לתרגולים והשתלמויות תקופתיים כדי לוודא שהצוות שומר על רמת המקצועיות הגבוהה שלו, מתורגל ומיומן. יש ליצור תרבות ארגונית המעודדת שאילת שאלות, הצעות לשיפור, דיווח על בעיות אפשריות או קיימות, דיווח על תקלות מבצעיות ואחרות וכד’, כדי שניתן יהיה לשפר באופן מתמיד את איכות השירותים והעבודה של צוות החברה. יש להעביר מסר של שימוש בכח רק בהתאם לחוק ורק כאשר הדבר מחוייב במציאות, ומסר של העדפת פתרונות של הרגעה, תיווך וגישור במקרה של תקריות אלימות, תוך הפעלת רגישות מקסימלית.

 

חדשנות

יש לשאוף לשפר כל העת את הכלים הטכנולוגיים העומדים לרשות מאבטחי החברה. יש לבחון שיפורים טכנולוגיים היוצאים לשוק, לרכוש את אלו המתאימים לפעילות החברה וליישם את השימוש בהם באופן מהיר ויעיל. במקביל, יש להדריך את מאבטחי החברה בשימוש בטכנולוגיות החדשות לפי תפקיד וצורך. שמירה על חדשנות מירבית משרתת את לקוחות החברה באופן המיטבי, מכיוון שהם מקבלים את השירות והכלים הטובים ביותר הקיימים לצורך שמירה על בטחונם בכל מקום בו הם נמצאים.

 

אמינות

כל לקוח הפונה לחברת אבטחה עושה זאת כדי להגביר את תחושת הבטחון האישי שלו, בין אם מדובר על בטחון באירוע, מקום עבודה, מקום מגורים וכו’. בחברת האבטחה שבחר הלקוח רוצה לחוש שהוא בידיים טובות, אמינות ובטוחות. חברת אבטחה חייבת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של אמינות ושקיפות, הן בחישוב עלויות וצרכים לפתרון האבטחה המתאים ביותר עבור אותו לקוח, הן באופן ביצוע האבטחה עצמה, והן בשמירת פרטיותו של הלקוח ושמירת סודיות ברמה הגבוהה ביותר.

 

אנו בחברת ארקס אבטחה עומדים מאחורי ערכים אלה ומספקים את השירות המקצועי והאמין ביותר ללקוחותינו הרבים. תוכלו לקרוא עלינו עוד כאן.