עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מחירי שירות של בדק בית

בחירת דירה איננה דבר פשוט שכן, מדובר באחת ההחלטות החשובות ביותר בחייכם . עליית מחירי הדירות בשנים האחרונות העלתה את הצורך בבדק בית. בית זה המקום בו אנחנו מרגישים בנוח זה המקום אליו אנחנו מגיעים בסיום יום עבודה. רבים נוטים לזלזל בבדק בית אנשים שעומדים בפני קניית דירה מפגינים יחס של בוז לכל בדיקה שדורשת תשלום. אולם, מה שרבים לא יודעים שעלות שירות בדק בית זה דבר זניח ביחס לעלות הנכס. במידה ותבחרו לא לערוך בדק בית ובמהלך שהותכם בדירה יתגלו ליקויים, תאלצו לשלם סכום רב.

 מחיר שירותי בדק בית שמטרתו לאתר ליקויי בנייה יכול להגיע ל2000 ₪  בהתאם לגודל הבית. מחירים נמוכים צריכים להדליק לכם נורה אדומה הרי, בדיקת בדק בית היא בדיקה שמבוצעת על ידי חברת בדק בית. מהנדס מטעם החברה יהיה זה שיבצע את הבדיקה בפועל. ביצוע בדק בית עשוי למנוע נזקים לכן אין צורך לחסוך. בדיקת בדק בית מעניקה לכם תמונת מצב כוללת על הבית בסיום הבדיקה במידה והתגלו ליקויים תוכלו לבחון את כדאיות הרכישה. 

 שירותי חברת בדק בית-מספקים תמונה כוללת של מצב הבית

בדיקת בדק בית, נותנת תמונת מצב על המבנה. בית אינו יכול להיכשל בבדיקת בדק בית, אולם הבדיקה מטרתה לחשוף את הליקויים בדירה כגון: רטיבות או נזילות. שירותי חברת בדק בית יעילים במיוחד למי שמבקש לבחון את הדירה שברצונו לרכוש. קניית דירה דומה לקניית רכב. בדיוק כפי שאתם עושים נסיעת מבחן ברכב ובודקים את תקינות הרכב, כך עליכם לעשות בתחום של רכישת דירה.

 שאלות לחברת בדק בית

  • מה כוללת הבדיקה- בדיקת בדק בית כוללת בדיקה קפדנית של כל חלקי הבית במטרה לאתר ליקויים. בתקופה האחרונה רבים בוחרים לבצע הליך בדיקת בית.
  • שנות וותק של המהנדס- וותק זה מרכיב חשוב בהזמנת מהנדס לביצוע בדיקת בדק בית.
  • האם חברת בדק בית מתמחה בבדיקות של מבני מגורים
  • מה משך הבדיקה- בדק בית הינה בדיקה שאורכת בין שעתיים לשלוש שעות במידה והבדיקה נמשכת זמן רב זה צריך לעורר בכם חשד  
  • תוך כמה זמן יסופק הדו”ח
  • האם יש אפשרות להיות נוכח במהלך הבדיקה
  • האם הבדיקה נעשית על ידי מהנדס מורשה