עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מחיר זול, הנאה אינסופית: הילדים וההורים בוחרים מתנפחים

מתי בפעם האחרונה הצלחתם לבחור אטרקציה ליום ההולדת של ילדכם בקלות רבה? סביר מאד כי גם אתם לא זוכרים. בכל שנה מחדש הילדים דורשים מכם אטרקציות או מפעילים יקרים מאד, ואתם נאלצים לסרב להם בנימוס. הפעם? תוכלו להציע להם אטרקציה שאין כל סיכוי שהם יסרבו לה – המתקנים המתנפחים! המתקנים מתאימים לאירועי חורף וקיץ, לבנים ולבנות ולמנעד רחב של גילאים – מגילאי ארבע ועד גילאי מצווה!

מדובר על אחת האטרקציות הבודדות שגם ההורים וגם הילדים יוצאים ממנה נשכרים: עבור הילדים מדובר על פעילות חברתית, מגבשת ומהנה, ועבור ההורים מדובר על אטרקציה זולה! בשונה מפעילויות אחרות לימי ההולדת, מתנפחים להשכרה בזול משאירים את הכיסים שלכם ללא חורים. מה שהופך את הפעילות הזו לזולה בהשוואה לפעילויות אחרות היא העובדה כי אתם מפעילים את המתקן לבדכם, ללא מפעיל חיצוני שצריך לשלם לו מאות שקלים. עם שירות ההשכרה אתם מקבלים ערכה שלמה לניפוח המתקן, כך שאתם לא זקוקים למתקין או מפעיל.

לא עוד אייפד: מזיזים את הילדים עם קפיצה על מתנפחים

אולי כדאי להתחיל בנחמה שאתם לא לבד: עוד ועוד הורים בעולם המערבי, ובפרט בישראל, מלינים על כך שהילדים מחוברים יותר מדי למכשירים טכנולוגיים. התוצאה? הם משקיעים את זמנם בישיבה ממושכת על הספה, מרותקים למסכים וכך הם גם נעדרים מפעילויות חברתיות שונות וגם לא מזיזים כלל את גופם.

אכן, הילדים של שנת 2018 נולדו לעולם טכנולוגי עשיר, והוא יכול לתרום להתפתחותם במידה רבה, כל עוד מדובר על שימוש סביר. אם גם אתם מנסים להניע את הילדים ולגרום להם להזיז קצת את גופם, כדאי שתעשו זאת בדרך שתהיה להם מהנה, נעימה ומשחררת. מה דעתכם על המתקנים המתנפחים?

הודות לשירות ההשכרה הזמין לכם, תוכלו מדי פעם לשלב בחצר הבית או בגינה השכונתית את המתקן המתנפח, וכך הילדים יקפצו, ישחררו אנרגיות ויזיזו את גופם! מתנפחים לאירועים כמו ימי הולדת ואירועי פתיחת שנה בבית הספר יכולים להיות גם בשימושכם הפרטי! טפחו את החשיבות של הפעילות הגופנית, גם באמצעות המתקנים המתנפחים.