עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מטבחים זולים באיכות גבוהה

כאשר מבצעים תכנון ועיצוב של מטבח חדש, יש צורך לענות על שאלות רבות: מה יהיה סגנון העיצוב של המטבח? איך הוא יהיה מאובזר? באילו צבעים נבחר להשתמש? באילו חומרים נשתמש ועוד. אחד המרכיבים המהותיים שיעזור לנו לענות על השאלות האלו יהיה גודל התקציב שלנו.

ככל שהתקציב גדול יותר, כך ניתן להשתמש בחומרי גלם איכותיים יותר, באמצעים טכנולוגיים חדישים יותר ובמראה עיצוב יוקרתי יותר. כדי לעצב מטבחים איכותיים יש צורך בשימוש בחומרי גלם איכותיים, ועל כך לא מומלץ להתפשר – גם אם התקציב שלנו אינו גדול במיוחד.

גם אופי החברה שנבחר לעצב עבורנו את המטבח ישפיע על איכות עיצוב המטבח ועל המחיר שלו. ישנן רשתות זולות יחסית שבהן ניתן לקבל עיצובים גנריים במחירים נמוכים. לעומת זאת, נוכל גם לבחור לקנות מטבח איכותי מחנויות פרימיום שמתמחות בעיצוב מטבח יוקרתי בהתאמה אישית.

אך חשוב לדעת שיש גם אופציית ביניים מצוינת – מטבחים מעוצבים זולים ואיכותיים. מטבחים אלו מוצעים גם על ידי חברות מובילות וניתן למצוא בהן מטבחים במחירים מיוחדים שגם יהיו איכותיים וגם לא יקרים במיוחד.

האם מטבח יכול להיות זול וגם איכותי?

כן, מטבח מעוצב יכול להיות גם זול וגם איכותי. ניתן לבצע עיצוב חכם שמתאים את עצמו לגודל התקציב של הלקוח ויודע כיצד לחסוך במקומות הנכונים ועל מה לא להתפשר מבחינת איכות החומרים והביצוע.

החוכמה בתכנון מטבחים זולים ואיכותיים הוא בשימוש באלמנטים עיצוביים שלא עולים הרבה אבל נראים מצוין. הדבר נכון במקרה של בחירת גופי תאורה, למשל. ניתן לבחור גופי תאורה שנותנים אור רב אך לא עולים הרבה. ניתן גם לחסוך במשאבים על ידי תכנון חכם של שטחי האחסון. אם מוותרים על אלמנטים מצועצעים ומיותרים ניתן לחסוך בעלויות ולהשקיע את התקציב בדברים החשובים באמת – כמו איכות חומרי הגלם והגימור.  

גם בבחירת מוצרי החשמל במטבח ניתן ללכת על רמה בינונית ולא היקרה ביותר, ועדיין ליהנות ממוצרים טובים ואיכותיים. מעצבים מקצועיים ומנוסים יוכלו להמליץ לבעלי התקציב הנמוך היכן לבחור להשקיע את המשאבים שלהם בצורה הנכונה ביותר.

מטבחים במחירים מיוחדים של הרודס מטבחים

לקוחות שבאים עם תקציב מוגבל להרודס מטבחים יודעים שהם יכולים לסמוך על כך שיקבלו עיצוב איכותי ומותאם אישית במחירים סבירים והגיוניים. חברת הרודס מציעה ללקוחות שלה מטבחים במחירים מיוחדים שעונים על הרצון לקבל תוצר איכותי אך לא יקר.

המומחים של הרודס מטבחים יציעו לכם מטבח בזול שאין בו פשרות על הנושאים החשובים באמת. מטבח איכותי יכול להיות לא יקר, ואנחנו מזמינים אתכם לקבל מאתנו הצעת מחיר על מטבח איכותי ומעוצב היטב במגוון רחב של סגנונות עיצוב.