עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מידוף איכותי ויציב לרכב מסחרי

אז מאיפה מגיעה המילה “מידוף”? מהמילה מדף כמובן… כשמדובר על רכב מסחרי, האם ניתן לתכנן את המדפים של הרכב שלו בהתאם לצרכים הספציפיים של העסק? למה והאם מומלץ בכלל להוסיף מדפים לרכבים מסחריים? האם יש שירות כזה עבור אנשי מקצוע? כמה עולה להתקין מדפים ברכב מסחרי?

התקנת מחיצות לרכב מסחרי היא פרויקט של ממש. היא מתחילה עם הבנה של העסק ושל הצרכים של המשתמש ברכב, ואיך הוא יכול לנצל את המדפים שברכב בכדי להיות יותר מהיר ויעיל. הציוד ברכב צריך להיות זמין ונוח לתפעול אך הוא גם צריך להישמר במהלך נסיעה, וזה בדיוק מה שמומחה בתחום המידוף ישאף אליו.

למה לא לעשות את זה לבד?

זו שאלה שאפשר לשאול על כל עבודה. הרי אנחנו יכולים גם לפתוח סתימות לבד, לבנות את הארון החדש שקנינו לבית לבד ועוד הרבה דברים אחרים… אבל כשאנחנו מזמינים איש מקצוע שעושה עבורנו אתך העבודה, אנחנו יודעים שהעבודה מקצועית, ולא רק מקצועית אלא הוא גם נותן אחריות עליה. כך גם בהתקנת מדפים ברכב, אפשר לעשות את זה לבד אבל איש מקצוע בתחום, יעשה את העבודה כך שהציוד יישמר שלם ובטוח.

כמה עולה שירות כזה?

אין “פיקס פרייס” לשירות כזה. המחיר תלוי בפרמטרים שונים כמו גודל הרכב ואיך צריך למדף אותו, אך מעבר לכך יש גם את עניין איכות המידוף. בכל הנוגע לאיכות המידוף, זה ממש לא המקום לחסוך בו כסף, מכיוון שהוא צריך להיות ברמה הגבוהה ביותר כדי להחזיק את ציוד העבודה בצורה טובה. בשביל לקבל הצעת מחיר מדויקת, אתם צריכים ליצור קשר עם נותן השירות.

 

קרא עוד על פתרונות זיווד לרכב >>