עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מי זה ארבעת האנשים שיכולים להרוויח כסף מהבית ובחיים

 

יש ארבעה סוגי דרכים להרוויח כסף בעולם:
 
אחד זה שכיר, שזה בן אדם שכל יום הולך בשעה מסוימת עד לשעה מסויימת לעבוד ולקבל כסף חודשי על הזמן שלו, בדרך כלל לשכיר אין הרבה כסף, הוא חי חיים מחובות לחובות והלוואות ואין לו הרבה זמן לעצמו.
ה- 2 זה עצמאי, עצמאי קטן זה כמו שכיר רק שהוא מקבל יותר כסף, כי הוא לוקח הרבה יותר כסף על הזמן שלו, בתור עצמאי, הוא אחראי לסדר לעצמו את הפנסיה ויש להם פחות חובות בגלל שהם מרוויחים יותר ומצליחים להתנהג בצורה יותר מסודרת בחיים.
ה-3 זה בעל חברה, בעל החברה רוב העבודה עליו הוא צריך לבוא לחברה ולראות שהכל בסדר, שהעובדים שלו עושים את כל העבודה בשבילו, ולפעמים הוא מתפנה לסידורים שלו ולחיים האישיים שלו, בגלל זה לרוב בעלי החברה שמים מנכ”ל והולכים לנופש בחו”ל בגלל שמשלמים למישהו אחר בשביל שהזמן שלהם יהיה חופשי.
 ה- 4 זה משקיע, שזה אדם שמשלם כסף לכל מיני מקומות בשביל להרוויח אחוזים או שהוא שם כסף בהשקעות, זאת אומרת שהוא משלם כסף על זמן של אנשים אחרים ומקבל אחוזים על הכסף שהוא הביא ובכך הוא לא עובד בכלל!
אנחנו ב – 2019 היום, לא הגיע הזמן שתלמדו איך לייצר הכנסה מהאינטרנט ותלמדו להשקיע את הכסף שלכם בשביל ליצור עוד הכנסות? נכון זה לא פשוט לעבור משכיר לעצמאי, ולבעל החברה, או למשקיע, זה עבודה מאוד קשה, אבל זה אפשרי, וזה פשוט אם תשקיעו את הזמן ואת הכסף שלכם במקומות הנכונים, אחרי ניסיון של מעל 12 שנה בתחום האינטרנט אפטיל וורקס יצרה מערכת הקורסים מהמתקדמות בעולם, יצרנו במיוחד בשבילכם קורס עבודה מהבית שילמד אתכם ויכניס אתכם לעולם העבודות מהבית, בצורה פשוטה, וכבר בהתחלה, ויראה לכם איך להתחיל להרוויח כסף מהמחשב שלכם, זה הצעד הראשון שלכם לחופש, וכרגע לאור הביקוש הרב ובגלל שאנחנו מאוד אוהבים אנשים ויודעים שהמצב היום בישראל קשה מאוד, אנחנו לא מוכרים את הקורס שלנו באלפי שקלים כמו שעושות שאר החברות, אנחנו גם לא מוכרים את הקורס שלנו במאות שקלים, אלא הקורס שלנו כרגע עולה אך ורק 199 שקלים בלבד! תשאירו פרטים או תתקשרו ונחזור אליכם בהקדם