עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מנשא אופניים לרכב – מה שואלים?

בחירת מנשא אופניים לרכב יכולה להיות משימה לא פשוטה, אנשים שהולכים לשלם מאות ואפילו אלפי שקלים על מנשא אופניים איכותי וטוב רוצים לדעת שהם מקבלים את המוצר המתאים ביותר עבורם ושהתמורה לכסף תהיה המקסימלית. אבל על מנת שזה יקרה הם צריכים לשאול את השאלות המתאימות כדי לקבל את המנשא לאופניים שיעלה על צרכיהם ויהיה איכותי ומומלץ מבין שאר מנשאי האופניים השונים.

שאלות לפני בחירת מנשא

השאלות שצריך לשאול הן שאלות שמתחלקות לכמה תחומים שבסופו של דבר מתרכזים לתשובה אחת – המחיר. אנשים רוצים לשלם מחיר מינימום ולקבל מקסימום אך ככל שעולים במחיר מקבלים מוצר דברך כלל טוב יותר, אז איך זה עובד? ראשית, אם יש משהו שמעלה את המחיר זה המותג. המותגים המובילים כיום הם Thule שהיא החברה המובילה בתחום מנשאי האופניים ויש גם את החברות המעולות יאקימה, סאריס ו-Rhino Rack בנוסף לחברות נוספות. המותגים המובילים משתמשים בחומרים איכותיים והמנשאים שלהם מעולים ללא ספק, אך כל מוצר שלהם לפעמים יכיל אופציות אחרות ונוחות שונה של הפעלה שאותה צריך לראות ולנסות.

byrev / Pixabay
byrev / Pixabay

בנוסף לכך, כשאתם רוצים לקנות מנשא לאופניים אתם צריכים לבחור את סוג המנשא – יש מנשא אופניים לגג הרכב ומנשא אופניים לתא המטען בנוסף למנשאים שמתחברים לוו גרירה למשל. כל אחד מהסוגים מכיל יתרונות וחסרונות שונים ועל ההבדלים בין המנשאים אפשר לקרוא במדריך לבחירת מנשא אופניים. עוד משהו שאנשים צריכים לקחת בחשבון הוא את כמות האופניים שאותם בדרך כלל הם יצטרכו לשנע, יש מנשאים שיכולים להכיל רק זוג אופניים אחד ויש כאלו שמאפשרים לשנע שניים, שלושה ואפילו ארבעה זוגות אופניים. זה מתאים יותר למשפחות או לאנשים שיודעים שהם הולכים לבלות עם קבוצת חברים.

חשבו מראש על השאלות האלו ועל שאלות נוספות שיצוצו בראשכם כדי שתוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה.

מאת: רותם שמואלי

אוהב לכתוב מאמרים לכיף בכל מיני נושאים. |