עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מפיצי ריח לא רק בבתים גדולים

פעמים רבות ניכר כי מפיצי ריח מתאימים לחללים גדולים ובמיוחד לבתים של 300 מ”ר ויותר. בפועל, ניתן למצוא פתרונות הפצת ריח לכל מקום, כולל למקומות מאד מסוימים המופרדים מהמקומות הסמוכים להם. לדוגמה, אם אתם גרים בדירה של 100 מ”ר בבניין, ויש בה חדר שירותים אחד שאחרי השימוש בו עשוי להסריח את כל הסביבה שלו, ניתן להתקין רק בו מפיץ בעל טווח השפעה קטן, שיבלום את התפשטות הריח על ידי בישום חדר זה בלבד. בחדרים הסמוכים הכל יתפקד כרגיל והשירותים יהיו 100% מנוטרלים. כמובן שניתן לבשם באותה דרך כל חדר אחר כראות עיניכם.

מפיצי ריח בעלי טווח השפעה של 15-50 מ”ר

אלו מפיצי הריח הנדרשים עבורכם. הם מיועדים לבתים קטנים ומפרידים את אזור ההפצה מאזורים בהם אינכם זקוקים לה. זה בדיוק מה שנדרש בבית קטן ואפילו בבית שכור המשמש כדירת שותפים. אם אתה, בתור שותף, מעוניין לבשם רק את החדר שלך ולא להפריע לאחרים, בחברת מפיצי ריח חשמליים ניתן להתקין עבורך פתרון מסוג כזה.

ייעוץ והכוונה על ידי חברת מפיצי ריח

רק חברת בישום המתמחה במפיצי ריח תוכל למצוא עבורכם מפיץ ריח לבית בינוני/קטן, על פי הזמנה. בחנויות כלבו לבית אתם תמצאו רק פתרונות בישום ענקיים לבתי ענק של 300+ מ”ר אשר לא יהיו משתלמים לקנייה בשום מצב. הסיבה היחידה להשתמש בהם במרחבים קטנים היא כאשר הם מסריחים במיוחד, בהגדרה: חדר אשפה של בניין שלם, למשל. הבעיה היא שמפיץ ריח שלא עומד בתקני IFRA ונמכר בחנויות כלבו לא יספק את הסחורה. הריח יישאר כמו שהוא. מפיץ ריח מחנות בישום מקצועית מפיצ ישנה בחדר מהסוג הזה את המציאות היומיומית ויבשם אותו הלכה למעשה.

אודורה מפיצי ריח – הספק שלכם לפתרונות בישום מודרניים

בחברת אודורה תוכלו למצוא מפיצי ריח לבית מכל סוג: גדול, קטן ומה שביניהם. ניתן לבשם גם חדרי עזר ושירות ברמת הבניין כולו, כמו חדרי האשפה והמחסנים. ניתן להפריד חדרי שירות כמו השירותים משאר הבית ולדאוג שלא תהיה הפצה בחדרים אחרים. הגישו לנו ב- Odora את התוכניות שלכם להפצת ריח ואנו נספק בדיוק את הפתרונות הנדרשים.