עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מקומות בולטים להרחקת יונים

יונים אשר ידועות בבלאגן שהן עושות בדרך כלל נמצאות באותם מקומות, מקומות אשר נוחים להן לקינון, לדגירה ולבניית ביתם. היום תוכלו לדעת היכן בדרך כלל היונים נמצאות ולפתור מבעוד מועד את בעיית היונים.

אז היכן נוכל למצוא בעיקר את היונים?

  • גגות רעפיםהרחקת יונים מגג רעפים מאוד מוכרת בעולם סילוק היונים, גגות הרעפים נוחים מאוד ליונים ולפיכך נוכל למצוא אותם שם.
  • שלטי חוצות – שלטי חוצות בדרך כלל בצורה מלבנית עם רוחב, הרוחב הזה מקנה ליונים מקום ונוחות לבוא ולקנן על השלט, הלכלוך שהיונים גורמות לפעמים יכול להרוס את השלט שעלה אלפי שקלים, לפיכך, מומלץ לשים דוקרני יונים או כל צורה אחרת לצורך הרחקת היונים.
  • מסתור כביסה – מקום נוסף בו תוכלו למצוא את היונים, הוא מסתורי הכביסה בבנייני קומות, מכיוון שהמסתור הוא מקורה, ככה ליונים אין בעיה להיות שם בקיץ בחורף או בכל עונה אחרת בשנה.
  • בנייניםהרחקת יונים מבניינים גם היא ידועה בעולמם של מרחיקי היונים, בניינים הם מקום נפלא ליונים לעשות את צרכיהם כגון לכלוך וזיהומים. לדיירי הבניינים, מומלץ כבר באיכלוס לעשות הכל בכדי להרחיק את היונים למנוע בעיות בעתיד.

בעיית היונים היא בעיה ידועה שצריך לפתור אותה, לא משנה אם זה על ידי הרחקה בצורת “עשה זאת בעצמך” או בצורה מקצועית לצמיתות, הבעיה לא תפתר מעצמה ורק תלך ותגבר, לפיכך כאשר תבחרו בעל מקצוע חשוב לבחור אחד אמין בעל המלצות אשר נותן אחריות.