עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מרטין בוקסדורף- האיש שלך להתמודדות עם סירוב משכנתא

הבנק מסרב למשכנתא? היו בעיות של BDI? עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? רוצים להתקדם קדימה בחיים? שמי מרטין ואני יועץ משכנתאות שמטפל במסורבי משכנתא. נתקלתם בבעיות עם אישור המשכנתא? דברו איתי!

בואו נדבר מעט על הדברים כדי שנהיה ברורים. באילו מקרים הבנקים מסרבים למשכנתא? זה ברור שישנם הרבה מאוד מקרים, אבל בואו נדבר על המקרים הנפוצים לכל הפחות:

פשיטת רגל:

ככל הנראה המקרים המורכבים ביותר בעולם המשכנתאות זה מקרים של פשיטת רגל. כאשר אדם נמצא בהליכי פשיטת רגל, כל המערכת מוכרת לו סיפורים על כך שהוא מתחיל דף חדש והרבה מאוד סיפורי סבתא על איך החיים שלו יתחילו מחדש.

מה שקורה בפועל הוא שאחרי פשיטת רגל בכלל לא נכנסים לדף חדש אלא לתקופת צינון מאוד ארוכה שלוקחת הרבה שנים ובתקופה הזו אף בנק לא מוכן לדבר איתך ולא לקבל אף בקשה שלך.

משכנתא לאחר פשיטת רגל:

משכנתא לאחר פשיטת רגל או פשוט סירוב משכנתא זה דבר בהחלט מורכב וצריך הרבה מאוד קשרים והיכרות עם המערכת כדי להצליח לגייס משכנתא כזו. עם הניסיון והקשרים שיש לי מול המערכת הבנקאית, אני מצליח הרבה מאוד פעמים לגייס משכנתאות מהבנקים עבור הלקוחות שלנו.

בעיות BDI:

כמעט כל מי שמכיר מה זה סירוב משכנתא, יודע מה זה בעיות של BDI. מדובר במערכת פיננסית שמתעדת דיווחים על בעיות פיננסיות מכל החברות הגדולות בישראל, כמו בנקים, חברות אשראי, חברות ביטוח וכן הלאה.

ברגע שמוגשת בקשת משכנתא, הבנקים בודקים במערכת ושולפים את כל הנתונים הרלוונטיים עבור אותו האדם.

התמודדות מול בעיות BDI

מהניסיון שצברתי בשנות העבודה שלי, אני פחות או יותר יודע להגיד אילו בעיות BDI ניתן להתגבר עליהן ואילו לא, כאשר הדגש שלי הוא לא לגשת לבנקים לבד אלא להיעזר ביועץ משכנתאות מנוסה שיודע בדיוק איך לעקוף בעיות בי די איי.

ברשותכם רק אגיד שאני מטפל כבר עשר שנים באנשים שעברו בעיות בי די איי מכל הסוגים והמינים. אם אתם סובלים מבעיות כאלו- אני האיש שלכם להשגת המשכנתא.