עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

משלוחים ברמת החייל – הכל עניין של השקפה

אחד הדברים שהכי מאפיינים את רמת החייל, זה מסעדות ומשרדים. סליחה, אלה שני דברים. הם פשוט כל כך כרוכים יחד ואחד התפתח בעקבות השני, שזה כבר הפך למן סימן היכר ידוע.

רמת החייל היה אזור של סטאראפים ומשרדי היי טק ובעקבות גידול העובדים באזור שהזדקקו להזנה אם אפשר לקרוא לזה כך, צצו שירותי ההסעדה והמזון סביב המשרדים הרבים כמו פטריות כמהין טריות בפרמז’ן, אחרי הגשם וחמות מהתנור.

העניין עם המסעדות ברמת החייל, זה המגוון, העושר והמבחר העצומים, ומעבר לזה שהן דואגות לעובדים לארוחת צהריים נאותה, הן גם מהוות הפסקת רענון חשובה במיוחד במהלך יום עבודה עמוס ולחוץ במשרד סגור תחת אור הפלורסנטים.

לפיכך, על אף שיש גם משלוחים ברמת החייל כמובן, מומלץ בדרך כלל לנצל את ההזדמנות להפסקה למוח והרענון בחוץ בשיחות סרק ואוורור באוויר הצח והשמש. עם זאת, אי אפשר להתווכח עם ימים שכאלה, שבהם לא מספיקים כלום והלחץ גדול מדי ולצאת לחצי שעה או שעה למטרת הפסקת אוכל מרגיש כמו מותרות ואז סביר להניח שהדבר הראשון שעולה לנו לראש באותו יום זה “תודה לאל על משלוחים”.

למרבה המזל, משלוחים ברמת החייל נהדרים ומספקים בערך כמו לצאת לאכול במסעדה באזור, כלומר, בלי החלק של להתאוורר ולנשום אוויר צח ולפטפט עם החברים לעבודה על כלום ושום דבר ולשחרר קצת את הגוף. מסתמן שכמעט ואין מסעדות ברמת החייל שאינן עושות משלוחים. כל עסקי המזון באזור מכירות היטב את רוטינות העבודה הלחוצות מאוד ברובן של העובדים המגיעים לשם מדי בוקר.

עובדי היי טק רבים כבר מכירים אישית את העובדים במזנונים ובמסעדות אליהן הם מגיעים כמעט מדי יום אבל מעבר לכך, עסקי המזון ברמת החייל יודעים שעל מנת למקסם רווחים וגם על מנת להעניק שירות טוב יותר, כדאי להם לספק גם משלוחים. זוהי עובדה ידועה היטב, שיש ימים בהם עובדים רבים פשוט לא מוצאים את הזמן לצאת להפסקת צהריים בחוץ ונאלצים להזמין את ארוחת הצהריים שלהם למשרד, לעתים אפילו לאכול אותה מול המחשב, ישמור השם. ברוכים הבאים לעידן המודרני.

מה שנחמד, כאמור, זה שמשלוחים ברמת החייל יכולים להיות כל מה שאנשים שיכולים לצאת לאכול במסעדות סביב אוכלים; מבחר עצום של סגנונות, מטבחים וטעמים – איטלקי, סלטי בריאות, המבורגריות ופיצריות, בתי קפה, אסייאתי, מזנונים “עממיים” של חומוס, שווארמה ופלאפל, מסעדות יוקרה (מה שנקרא מסעדות שף עם מבחר סגנונות שונים של מאכלים משובחים שמגיעים בכמות קטנה על צלחת גדולה ומחיר בהתאם), סושיות, בשרי, חלבי, טבעוני ובקיצור כל מה שאפשר להעלות על הדעת פחות או יותר.

זה מאוד נחמד, בינינו, גם כשהיום לא מאוד לחוץ או עמוס וסתם מתעצלים מדי לזוז ואפשר להזמין משלוחים לארוחת הצהריים עד המשרד ולנשנש בכיף מול סרטוני חתולים ביוטיוב.

בפעם הבאה שאתם מזמינים משלוח אוכל ברמת החייל, תחשבו בריאות!

מאת: Dudish

מאמרים מאת דודי שרון - בניית אסטרטגיה שיווקית וקידום אתרים אורגני. קידום אתרים ובניית אסטרטגיה שיווקית מותאמת אישית בדיוק לפי המידות שלכם. מנוף הרמה | מסכות בד | אימון EMS | הידרופוניקה |