עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

נוהגים בקלנועית וחוסכים המון כסף

אין מחיר לכל מה שקשור לעצמאות שלכם, לאיכות החיים שלכם ולניידות שלכם. למרות שאתם מוכנים לשלם לא מעט על מנת להבטיח את איכות החיים הזו, דעו כי עם הקלנועית המסייעת לכם רבות, אתם לא רק נהנים מאיכות חיים אלא גם חוסכים המון כסף. הקלנועית לא דורשת כל תחזוק, אלא ההשקעה היחידה שלכם היא במעמד רכישתה. נוהגים על קלנועית וגם חוסכים המון כסף? בהחלט!

 

אין יותר הוצאות דלק!

 

לא מעטים אלו בני הגיל השלישי הנוטשים את הנהיגה ברכב הפרטי לטובת נהיגה על קלנועיות. מחירי הדלק לא מפסיקים לעלות וכך הופכים את הנסיעות הפרטיות ליקרות מאד ולא תמיד כלכליות. דעו כי השימוש שלכם בקלנועית לא רק מטיב עמכם ומאפשר לכם ליהנות מניידות עצמאית, אלא גם חוסך מכם את כל הוצאות הדלק. הקלנועית אינה צורכת דלק אלא עובדת על טעינה, מה שמאפשר לכם לחסוך הוצאות כבדות בכל חודש המגיעות לעתים גם לאלפי שקלים.

 

אלפי שקלים על ביטוחים? לא עוד:

 

כל עוד נהגתם על רכב פרטי, הייתה לכם חובה לבטח אותו באלפי שקלים בשנה. מה קורה עם הנהיגה בקלנועית? אינכם מחוייבים לאף ביטוח וכך אתם חוסכים המון כסף. המטרה הברורה שלכם ברכישת הקלנועית היא להשיב לעצמכם את הניידות העצמאות, אך כעת תשמחו לגלות כי הנהיגה בה מבטיחה לכם גם יתרון כלכלי משמעותי בדמות חיסכון של כסף רב!

 

כמה עולה לתחזק את הקלנועית?

 

רכבים פרטיים מצריכים מכם תחזוק חודשי ולפעמים יום יומי: טיפולים במוסכים, עצירה בתחנות הדלק, טסטים, ביטוחים ועוד. הקלנועית לעומת זאת צנועה הרבה יותר וכל שנדרש מכם הוא רק להשקיע ברכישה הראשונית. מכאן והלאה? אינכם מחוייבים לדבר. איכות חיים שגם לא עולה לכם הרבה כסף? מסתבר שכן.

 

אביזרים לקלנועית זולים יותר מאביזרים לרכב:

 

בנוסף, גם אם החלטתם לשדרג את החוויה שלכם מהקלנועיות באמצעות אביזרים שונים כדוגמת מראות נוספות או צופר למקרי חירום, דעו כי האביזרים לקלנועית הינם זולים יותר מאשר אלו הנמכרים לרכבים הפרטיים. אז כמה עולה לכם להשיב אל חייכם את הניידות והעצמאות? עם הקלנועית, כמה שפחות.