עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

ניקוי ספות וריפודים עד הבית במחיר הטוב ביותר

רוצים לתת לסלון מראה רענן וחדש? אין צורך להחליף את כל הספות ולהוציא אלפי שקלים במקרה הטוב. ניקוי ספות באופן מקצועי פעם בשנה יתן לספות חיות מחודשת ומראה רענן, נקי וחדש.

במיוחד אם אתם הורים לילדים קטנים אך גם אם לא, בוודאי מדי פעם אתם רואים כתם חדש על הספה שמים וסבון לא מצליחים להוריד. אין צורך להשלים עם הכתם. חברת ניקיון מקצועית אשר מתמחה בניקוי ספות וריפודים באופן מקצועי תצליח להסיר את הכתמים.

להתאים את חומר הניקוי לספה

אחת הטעויות שאנו יכולים לעשות בניקוי הספות באופן עצמאי ולא מקצועי הוא לנקות ספה עם חומר שאינו מתאים לה. צריך להפריד בין ניקוי ספות בד לבין ניקוי ספות עור. לכל חומר גלם יש את התכונות שלו וכך גם לכל אחד יש את חומרי הניקוי ואת דרך הניקוי המתאימים לו. בניקוי עצמאי לרוב לא מקפידים להפריד ומשתמשים באותו חומר ניקוי לכל סוגי הספות.

במקרה הטוב הדבר יכול להביא לניקוי פחות יעיל ובמקרה הפחות טוב לפגיעה ממשית בספה: הסרת צבע, שחיקה של הבד ועוד. חברת ניקיון מקצועית משתמשת בחומרי ניקוי חזקים תוך הקפדה על שימוש בחומר המתאים לכל סוג ספה או ריפוד.

חומרים חזקים לניקוי יסודי

ניקוי ריפודים או ספות שנעשה בעצמנו יכלול בד”כ שאיבת אבק עם שואב אבק ביתי וניקוי קל באמצעות חומר ניקוי ביתי או מטלית לחה. על מנת שהאפקט יהיה משמעותי, יש צורך להשתמש במכשירים עוצמתיים ובחומרים חזקים. חברה מקצועית אשר מגיעה עד אליכם הביתה דואגת להביא מכונות ניקוי חזקות ומקצועיות שחודרות לתוך עומק הבד או העור על שכבותיהם וכך מנקה כתם או לכלוך מן העומק ולא באופן שטחי.

הקרצוף החזק ושאיבת אבק רבת עוצמה יהיו ממש מייקאובר שאתם עושים לספה. כך גם מתבצע ניקוי כתמים מריפוד, בין אם ריפוד של כורסה או כיסא ובין אם ריפוד לרכב אם תרצו לתת גם לו מראה חדש.

לקבל שירות ניקיון עד הבית

אם נרתעתם עד היום מלהזמין חברת ניקיון מקצועית שתבצע ניקוי יסודי של הספות או הריפודים, זה המקום ליידע אתכם שאין קל מזה. אנו בחברת אשר שטיחים, חברה המתמחה כבר שנים בניקיון ספות, ריפודים, שטיחים וגם תיקונם, מגיעים עד אליכם הביתה עם כל המכשירים והחומרים שצריך על מנת לחדש את הספות.

אנו מציעים גם את המחיר הטוב ביותר על פני המתחרים, מחיר מעולה שאינו בא על חשבון איכות העבודה או יסודיות הניקיון. הניסיון והידע המקצועי הרב שצברנו במשך עשרות שנות עבודה והמוניטין שלנו בתחום מאפשרים לנו לבוא לקראת הלקוח והתוצאות הן סלון בעל מראה חדש ממש במחיר מצוין.

למידע נוסף בקרו באתר הבית: www.asher-carpet.co.il