עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

ניקוי שטיחים בבית או במשרד? הנה לפניכם כמה עצות!

מעוניינים לשמור על איכויות השטיחים בביתכם או במשרדכם לאורך זמן? בכתבה שלפניכם תוכלו למצוא מספר טיפים מעשיים ועצות מקצועיות לניקוי שטיחים.

ניקוי שטיחים היא פעולה המיועדת לצרכי תחזוקת שטיחים מכל סוג בסביבת המגורים או המשרד. פעולה זו ניתנת ליישום גם במסגרת תחזוקה שוטפת של סביבת המגורים/המשרד וגם במסגרת שירותיה המקצועיים של חברה לניקוי שטיחים העוסקת ומתמחה בנושא. לפניכם טיפים על תחזוקה שוטפת של ניקוי שטיחים בשני המקרים, פעולת הניקוי חייבת להיעשות בהתאם לסוג השטיח ובהתאם לכתמי הלכלוך המופיעים על גביו.

כיצד לשמור על איכויות השטיח לאורך זמן?

כל שטיח, יוקרתי ויקר ככל שיהיה, חייב להיות מתוחזק על ידיכם לאורך זמן, וזאת על מנת לשמר את איכויותיו. לצורך כך, מומלץ להקפיד על מספר כללי תחזוקה בסיסיים כגון:

  • שאיבת אבק אחת למספר ימים באמצעות מכשור ייעודי – מומלץ וחשוב לשאוב אבק משני צידי השטיח
  • הזזת השטיח ממקומו וטאטוא השטח אחת למספר ימים
  • קיפול השטיח והעמדתו לאוורור אחת למספר שבועות
  • הברשת השטיח באמצעות חומרי ניקוי המותאמים לסוג השטיח

פעולות אלו ניתנות ליישום על ידי כל אחד ואחת מכם, ומומלץ ליישם אותם באופן תדיר וקבוע.

ניקוי שטיחים על ידי חברת ניקוי – מתי?

פעולות הניקוי המופיעות לעיל, טובות ונכונות לצרכי תחזוקת שטיחים בסביבת המגורים או העבודה, אך בנוסף אליהן מומלץ לנקות את השטיחים אחת למספר חודשים באמצעות שירותיה של חברה לניקוי שטיחים המאפשרת לכם ליהנות משירותי הברקה והברשה של כל סוגי השטיחים. פעולת הניקוי המקצועית המיושמת על ידי חברת ניקוי שטיחים, מיושמת באמצעות מכונות ניקוי ייעודיות הכוללות בין היתר שואבי אבק עוצמתיים במיוחד. פעולת הניקוי המקצועית מומלצת גם במקרים בהם מופיעים כתמי לכלוך אותם אתם לא מצליחים להסיר משטיח באמצעות חומרי הניקוי הביתיים העומדים לרשותכם. כיום, תוכלו ליהנות משירותי ניקוי שטיחים עד הבית, דבר המאפשר לכם לזמן את נציגי החברה לביתכם וליהנות מפעולת ניקוי מיידית. במקרים אלו, מומלץ להיוועץ עם נציגי החברה בכל הנוגע לפעולת הכנה ראשונית לניקיון שטיחים – איך מנקים שטיח? וזאת בהתאם לסוג השטיח ומצבו התחזקותי.

המאמר באדיבות – בקשי שטיחים החברה המובילה בישראל