עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

ניקוי שטיחים – כל מה שרציתם לדעת

השטיחים מקשטים את ביתם של רבים מאתנו ומשמשים כאלמנט עיצובי נהדר כמו גם משטח שמפריד בין כפות רגלנו לרצפה הקרה בחורף. אפשר למצוא אותם בחדרי הבית השונים והם מגיעים במגוון של מידות וגם במגוון של צבעים ועיצובים יפהפים. ניקוי שטיחים הוא שירות ייחודי, המוצע על ידי חברות המתמחות בכך, כמו גם ניקוי ספות מסוגים שונים ואלמנטים נוספים. מתי חשוב ומומלץ מאד לפנות לעזרתן של חברות ניקיון שטיחים ומה כדאי לדעת עליהן, לפני שפונים? על כך זה ועוד, במאמר הבא.

לבד או בעזרת מומחים?

ניקוי שטיחים וגם ניקוי ספות איננו עניין של מה בכך. נכון, אם דואגים לשאוב את השטיחים וגם את הספות אחת לכמה שבועות ומשתמשים בחומרי ניקוי שטיחים מיוחדים, כאשר מגלים כתם או לכלוך, נמנעת הצטברות לא רצויה הן של אבק, הן של כתמים עקשנים והן של לכלוך לא אסתטי ולא נעים. יחד עם זאת, מרביתנו כלל לא עושים זאת ומה שקורה בסופו של דבר הוא הצטברות של לכלוכים שאינם יורדים. הדבר נכון עוד יותר כאשר מדובר בחודשי החורף, אז מכניסים לבית בוץ, ולעתים גם בשיא הקיץ, כשהחלונות פתוחים לרוב והאבק “חוגג” בבית.

אז, האם לפנות למומחים או לנסות לנקות לבד? ניקוי ספות ובעיקר ניקוי שטיחים מיוחדים ועדינים מצריך פנייה אל המומחים. במקום לנסות לנקות לבד לכלוך עיקש שהצטבר על השטיח או על הספה ואולי גם לגרום לנזק ולמראה נורא, חשוב לפנות אל אנשי המקצוע הנכונים. אלה, הנעזרים בציוד המתאים לצורך ניקיון שטיחים וכן חומרי ניקוי בהתאמה מלאה לסוג השטיח ולסוג ריפוד הספה.

בבית הלקוח או מחוצה לו?

במקרים מסוימים ניתן יהיה לנקות את השטיחים בבית הלקוח. אין צורך לסחוב את השטיח הכבד ישירות אל החברה ואפשר ליהנות משירות עד הבית. במקרים אחרים, בהתאם לסוג הניקוי הנדרש ולציוד האחראי על כך, תצטרכו להביא את השטיח אל המקום שבו יתבצע הניקוי ולאסוף אותו כמה ימים/או יותר לאחר מכן. באשר לתחום ניקוי ספות בירושלים, כאן השירות נעשה בבית הלקוח עצמו. בעל המקצוע המבצע את הניקיון בפועל מגיע עם הציוד הנדרש לכם כך ומנקה את הספות. כך או כך, השירות נעשה בהתאמה מלאה לסוג השטיח ולסוג הספה, תוך דיוק מרבי ואיכות ברמה גבוהה. בתום ההליך מתקבל שטיח נקי וריחני וספה נוצצת ללא כתמים מיותרים ולא יפים.