עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

ניקוי שטיחים ללקוחות פרטיים

שטיחים, בדומה לכל אביזר ריהוט אחר המצוי בסביבת המגורים ו/או העבודה, ניתן אומנם לניקוי במסגרת פעולות התחזוקה הבסיסיות באמצעות שואבי אבק ותכשירי ניקוי ייעודיים המותאמים לסוג השטיח, אך בכל אותם מקרים בהם תהיו מעוניינים לחדש את מראה השטיח, תדרשו לפעולת ניקוי שטיחים יסודית ומקצועית המיושמת על ידי חברת ניקיון המתמחה בנושא.

ניקוי שטיחים באופן יסודי ומקצועי, הינה פעולה המאפשרת לכם לשמור על איכויות השטיח לטווח הארוך, ולכן, מומלץ לבצע פעולת ניקוי יסודית ומקצועית אחת למספר חודשים או בכל אותם מצבים בהם על גבי השטיח מופיעים סימני לכלוך נוקשים או כתמים מכל סוג שהוא.

ניקוי מקצועי לכל סוגי השטיחים – כיצד?

כפי שציינו לעיל, פעולת הניקוי היסודית והמקצועית לשטיחים, מיועדת ומותאמת לכל סוגי השטיחים, לרבות, ניקוי שטיחים שאגי / צמר / פרסיים / אפגניים וכדומה. פעולת הניקוי עצמה מיושמת במספר שלבים שונים הכוללים בין היתר: ניקוי שטיח באמצעות שואב אבק עוצמתי המסוגל להוציא את שאריות האבק המצויות בסיבי השטיח, פיזור תכשירי ניקוי ייעודיים המותאמים לסוג השטיח, ולבסוף, ניקוי שטיח במכונה ייעודית העושה שימוש בלחץ מים. פעולת ניקוי זו, מיושמת על ידי חברות ניקיון המתמחות בניקוי שטיחים, כאשר חלק משירותיהן של אותן חברות הינו שירות ניקוי שטיחים ללקוחות פרטיים בבית הלקוח, דבר המאפשר לכם ליהנות גם משירותי ניקוי שטיחים מקיר לקיר.

חשוב לציין שישנם שטיחים כגון: שטיח צמר ושטיח משי, אותם מומלץ לנקות בעבודת יד ולא באמצעות מכונה לניקוי שטיחים, וזאת על מנת לשמור על מרקם השטיח ורכות הסיבים. 

כיצד תוכלו לשמור על מראה שטיח נקי לאורך זמן?

שטיחים מקנים אווירה חמימה ואסתטית בכל סביבת מגורים ו/או עבודה בה הוא מוצבים, ולכן, חשוב לתחזק אותם בצורה יעילה ותדירה על מנת ליהנות ממראה שטיח נקי לאורך זמן. לצורך כך, כאשר אתם רוכשים את השטיח, בדקו מול המוכר מהי שיטת הניקוי היעילה ביותר לסוג השטיח אותו רכשתם ומהם תכשירי הניקוי בהם ניתן ומומלץ לעשות שימוש מבלי לפגוע בסיבי השטיח. הימנעו מניקוי השטיח באמצעות תכשירים שונים אשר אינם מיועדים לניקוי סוג השטיח שברשותכם.

כמו כן, אנו ממליצים לכם לבצע פעולת ניקוי שטיח תדירה באמצעות שואב אבק. חשוב לציין שכאשר שואבים אבק משטיחים, מומלץ לעשות זאת משני צידי השטיח. במקביל, מומלץ אחת למספר ימים לאוורר את השטיח על אדן החלון ו/או חבלי הכביסה. לצד הפעולות הבסיסיות אותן כל אחד ואחת מביניכן יכול לבצע, אנו ממליצים לכם להזמין לביתכם או משרדיכם, חברה מקצועית המתמחה בניקוי שטיחים וזאת לצרכי יישומה של פעולת ניקוי יסודית ומקצועית.

את פעולת הניקוי המקצועית מומלץ לבצע אחת לשישה חודשים על מנת ליהנות ממראה שטיח חדש ונקי לאורך זמן ו/או בכל אותם מקרים בהם מופיע כתם “עיקש” או לכלוך נוקשה על גבי השטיח.

נכתב באדיבות: אשר שטיחים – ניקוי שטיחים